Безкоштовна доставка від 1000 грн

Ідеальний шторм

Ідеальний шторм

Дірк Райнгардт

Є в наявності
450 грн.
Категорії: ДОРОСЛИМ, Старша школа , Дорослі, 14+, Young adult, 18+, 16+
Артікул: 000363
Розміри: 220мм x 150мм
Вага: 450г
Рік: 2023
Кількість сторінок: 388
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Дірк Райнгардт
Перекладач: Сергій Стець

Опис

Приготуйтеся до шторму, що сколихне увесь світ

«Якщо все піде так, як я планував, то через тиждень, 30 серпня 2020 року, світ на хвилину затамує подих. На різних континентах відбуватимуться певні події, на перший погляд, ніяк не пов'язані. Тільки той, хто придивиться до них уважніше, зрозуміє, що насправді це фрагменти однієї й тієї ж історії».

LFF — це Ділан, Луїза, Фелікс, Бубакар, Кіоко та Метью. Розкидані по всій планеті, ці юні хакери познайомилися й потоваришували в онлайн-грі. Коли Бубакар із Конго розповідає новим друзям про безчинства, до яких причетні дві американські корпорації, вони розуміють, що не можуть лишатися осторонь. Якщо їм вдасться зламати корпоративні мережі й опублікувати компромат, про страшні злочини заговорить весь світ. Та ось на їхній слід виходить молодий агент американської спецслужби...

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Дірк Райнгардт
Дірк
Райнгардт

Дірк Райнгардт — німецький дитячий і підлітковий письменник, доктор історичних наук. До 1994 року він був науковим співробітником у Мюнстерському університеті, згодом працював незалежним журналістом і копірайтером у сфері соціального та культурного маркетингу. З 2012 є незалежним автором.

У 2009 році Райнгардт випустив свою першу книжку під назвою «Анастасія Круз. Печери Ацтлану», а роком пізніше й продовження — «Анастасія Круз. Книги Тома».  Загалом він написав вісім книжок.

У 2016 році за книжку «Діти поїзда» отримав премію Фрідріха Герштеккера за молодіжну літературу. Також у 2022 нагороджений літературною премією «Золотий Леслі» за книжку «Ідеальний шторм».

Вас також можуть зацікавити