Безкоштовна доставка від 1000 грн

Метавсесвіт. Як він змінить нашу реальність

Метавсесвіт. Як він змінить нашу реальність

Метью Болл

В наявності
425 грн.
500грн.
Категорії: ДОРОСЛИМ, Дорослі, Нонфікшн, 18+
Артікул: 000411
Розміри: 140мм x 210мм
Вага: 450г
Рік: 2023
Кількість сторінок: 504
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Метью Болл
Перекладач: Сергій Стець

Опис

Концепції, що десятиріччями існували лише в науковій фантастиці та відеоіграх, зараз здатні здійснити революцію у нашому повсякденні

Термін «Метавсесвіт» раптово почав лунати звідусіль. Навіть відомий бізнесмен Марк Цукерберг оголосив про перейменування своєї компанії на Meta, що означало перехід від звичайного Інтернету до Метавсесвіту. Але що ж це насправді таке?

Метью Болл легко й доступно розповідає про Метавсесвіт і його будову. Він проводить для читачів екскурсію «Інтернетом майбутнього» і показує, що мережі віртуальних 3D-світів можуть об’єднатися між собою і стати невіддільною частиною нашого фізичного світу. 

Більшість із таких віртуальних світів уже тут. Fortnite, Minecraft і Roblox — усі вони добре знайомі дітям і їхнім батькам. Утім вони лише дозволяють нам одним оком зазирнути у майбутнє, яке невдовзі прийде, — у Метавсесвіт, що кардинально змінить суспільство.

 

Чому варто придбати:

·        Автор розповість історію становлення таких ігор, як-от Fortnite, Minecraft і Roblox, і на їх прикладі покаже, як уже змінився наш світ і куди саме він рухається.

·        Болл також поділиться проблемами, із якими може зіштовхнутися людство на шляху до розвитку Метавсесвіту, і покаже, чи можливо створити «новий Інтернет», так званий Web3.

·        Книжка, ґрунтуючись на фактах і підрахунках, покаже, яким може стати наша реальність у найближчому майбутньому.

 

Цікаві факти:

·        Книжку «Метавсесвіт» переклали 23 мовами світу.

·        Вона також стала однією з найкращих книжок літа 2022 року за версією Fast Company, а також однією з найкращих книжок 2022 року за версією The Guardian.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Метью  Болл
Метью
Болл

Метью Болл — гендиректор диверсифікованої холдингової компанії Epyllion, яка надає консультації, займається інвестиціями, розробкою фільмів, відеоігор і програм для телебачення. Завдяки цій компанії на світ з’явилися такі проєкти, як-от Rival Peak і The Walking Dead: The Last Mile. Болл також входить до правління багатьох, є старшим радником у McKinsey & Company та KKR.

У нульових Болл був штатним борцем із лісовими пожежами в Канаді. Також раніше він керував стратегічним відділом в Amazon Studios.

Болл періодично пише матеріали для The Economist. Також він має власні колонки у таких провідних медіа, як-от Bloomberg, The New York Times і Wall Street Journal. 2022 року він написав статтю, яку помістили на обкладинку Time за 8 серпня.

Вас також можуть зацікавити