Безкоштовна доставка від 1000 грн

Невдаха на мільярд

Невдаха на мільярд

Є в наявності
450 грн.
тверда
450 грн.
тверда
256 грн.
e-book
Категорії: ДОРОСЛИМ, Дорослі, Нонфікшн, 18+, E-Books
Артікул: 000431
Розміри: 210мм x 140мм
Вага: 400г
Рік: 2024
Кількість сторінок: 448
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Рівз Відман
Перекладач: Сергій Стець

Опис

Захопливий злет і видовищний крах Адама Нейманна і компанії WeWork

Цікавезна історія про те, як цілком посередня компанія з оренди нерухомості ошукала ввесь світ.

На початку свого шляху WeWork обіцяла неможливе: компанія заповзялася зробити американські офіси привабливими для працівників.

Адам Нейманн, іммігрант, який вирішив заробити статок у Сполучених Штатах, ухопився за ідею перепрофілювання численних вільних офісних приміщень у Нью-Йорку для потреб фрилансерів, чия кількість повсякчас зростала. За десять років WeWork залучила мільярди доларів від провідних світових інвесторів, витративши їх на побудову глобальної імперії. Однак та карколомна швидкість, з якою Нейманн будував свою компанію, характеризувала і її не менш захопливий і гучний крах у 2019 році.

 

Чому варто придбати:

·         «Невдаха на мільярд» — це погляд зсередини на драматичну історію компанії WeWork, який відкриває жорстокі світи нью-йоркської нерухомості й венчурного капіталу Кремнієвої долини, а з ними й надзвичайний магнетизм духовності й амбіцій самого Нейманна.

·         Автор ретельно аналізує останні п’ять тижнів, які передували невдалому IPO WeWork і скандальному звільненню Нейманна.

·         Ця книжка точно й із захопливими деталями відтворює хронологію одного з найзухваліших — і найнеймовірніших — злетів і падінь у бізнесі останніх десятиліть.

 

Цікаві факти:

·         У 2022 році на Apple TV+ вийшов серіал «Стартап, який зазнав краху» (WeCrashed), який також змальовує історію WeWork. Адама Нейманна та його дружину Ребеку в ньому зіграли Джаред Лето та Енн Гетевей.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити