Безкоштовна доставка від 1000 грн

Винахід Гюго Кабре

Винахід Гюго Кабре

Браян Селзнік

Є в наявності
600 грн.
Категорії: Читання, Середня школа, Старша школа , 14+, 16+
Артікул: 000331
Розміри: 140мм x 210мм
Вага: 450г
Рік: 2023
Вік: 10+
Кількість сторінок: 544
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Браян Селзнік
Перекладач: Марта Сахно

Опис

Роман у словах і малюнках Браяна Селзніка

Париж, 1931 рік. Хлопчик, на ім’я Гюго Кабре, рятує зі згорілого музею автоматон — механічну ляльку, яка вміє писати та яку вони з батьком раніше намагалися відремонтувати. Тепер юнак сподівається завершити справу тата й полагодити автоматон, адже вірить, що батько запрограмував його на нове послання, призначене для сина.

Утім, виявляється, що цей автоматон не пише, а створює малюнки. І після цього Гюго опиняється у вирі подій, які допоможуть відшукати йому справжнього власника зображення та безлічі таємниць, що приховує цей малюнок.

 

Чому варто придбати:

·         У книжці майстерно переплітаються два часових виміри — минуле й майбутнє. Так само переплітаються і текст з ілюстраціями — своєрідними розкадровками, які стали родзинкою видання. Крупні, середні та дальні плани — усе це схоже на кіно, що постало перед читачами на папері.

·         Видання містить 544 сторінки й понад 280 малюнків! Приголомшливо, чи не так?

·         Книжка стане чудовим різдвяним подарунком для всієї сім’ї.

 

Цікаві факти:

·         «Винахід Гюго Кабре» — перший роман, який 2008 року був відзначений медаллю Кальдекотта. З 1938 року нею щорічно нагороджують художника-ілюстратора за найкращу ілюстровану американську книжку для дітей. Це одна з найпрестижніших нагород у США в галузі дитячої літератури.

·         Екранізація книжки від Мартіна Скорсезе «Хранитель часу» була номінована на 11 премій «Оскар». Режисерові вдалося створити один з найкращих різдвяних фільмів, які приємно передивлятися на свята разом із сім’єю.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Браян Селзнік
Браян
Селзнік

Браян Селзнік — американський ілюстратор і автор дитячих книжок. Він закінчив Школу дизайну в Род-Айленді, після чого упродовж трьох років працював у «Книгах Іа для дітей» і паралельно створював книжку The Houdini Box, яка стала його дебютною роботою. Також він ілюстрував обкладинки для книжок про Гаррі Поттера від Scholastic до 20-річчя серії.

2008 року Селзнік отримав медаль Калдекотта від Американської бібліотечної асоціації за найкращу ілюстровану книжку року («Винахід Гюго Кабре»). До цього, у 2002 році, він посів друге місце в конкурсі на відзнаку Калдекотта за книжку The Dinosaurs of Waterhouse Hawkins: An Illuminating History of Mr. Waterhouse Hawkins, Artist and Lecturer. Також Селзнік був відзначений нагородами Texas Bluebonnet Award, Rhode Island Children's Book Award і Christopher Award.

Вас також можуть зацікавити