Безкоштовна доставка від 1000 грн

Брайтсторми. Небесний корабель

Брайтсторми. Небесний корабель

Вашті Гарді

Є в наявності
260 грн.
400грн.
Категорії: Читання, Середня школа, Старша школа , 14+, 16+
Артікул: 000348
Розміри: 140мм x 210мм
Рік: 2023
Вік: 13+
Кількість сторінок: 328
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Вашті Гарді
Перекладач: Альона Крупка
Ілюстратор: Джордж Ермос

Опис

Близнюки Артур та Моді Брайтсторми спустошені звісткою про те, що їхній батько, хоробрий дослідник, трагічно загинув під час експедиції до Південного полюса. Без жодних вагань підлітки вирушають у подорож незвіданими землями Третього континенту, щоб дізнатися правду про загадкову смерть батька та відновити репутацію родини. Що чекає на сміливців попереду? Чи вдасться їм віднайти істину та хто весь час намагатиметься їм завадити? 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Вашті Гарді
Вашті
Гарді

Вашті Гарді — дитяча письменниця. Вона отримала диплом викладача із відзнакою за спеціальністю «Англійська мова» та здобула ступінь магістра творчого письма в Університеті Чичестера. Упродовж декількох років працювала вчителькою молодших класів, під час чого зацікавилася дитячим письмом, вільним письмом, а також використанням щоденників і створенням фантастичних світів. 

Зараз книжки Гарді публікуються по всьому світу декілкьома мовами. Її твір Wildspark отримав нагороду Blue Peter Book Award за найкращу історію у 2020 році та нагороду FCBG Children’s Book Awards, а книжка про Брайтстормів увійшла до шортлиста на нагороду Waterstones Children’s Book Prize, Books are My Bag Awards.

Вас також можуть зацікавити