Безкоштовна доставка від 1000 грн

FORTNITE Official. Хронологія

FORTNITE Official. Хронологія

В наявності
350 грн.
Артікул: 000168
Розміри: 225мм x 295мм x 10мм
Вага: 611г
Рік: 2020
Вік: 10+
Кількість сторінок: 72
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований

Опис

Час поринути в епічне читання!

З моменту випуску в 2017 році, Fortnite перебуває у стані постійної еволюції. Показуючи всі найцікавіші моменти — від вивержень вулканів до піратських вторгнень, Куба та Крижаного короля — це офіційне колекційне видання від Epic Games охоплює перші дев'ять сезонів Fortnite. Читайте, щоб дізнатися про найважливіші моменти «Королівської битви»!

Чому варто придбати:

·         «FORTNITE Official. Хронологія» – чудовий подарунок для відданих фанатів!

·         Розробники проведуть читачів сторінками історії гри від світанку Fortnite до вже такої знайомої кожному «Королівської битви»!

·         У книжці детально описуються усі глобальні зміни, удосконалення та божевільні новинки, які з’являлися у грі упродовж років. Отож, усі до бойової маршрутки!

 

Що варто знати про Fortnite?

·         Fortnite – комп'ютерна онлайн-гра, створена компанією Epic Games і випущена 2017 року. Майже одразу вона стала міжнародним феноменом і ознакою сучасного покоління. У травні 2020 року кількість зареєстрованих гравців у Fortnite перевищила 350 мільйонів.

·         Того ж року ми стали єдиним офіційним видавництвом книг із Fortnite в Україні й дуже пишаємося цим. Наша мета – радувати гравців у Fortnite незалежно від віку і якнайшвидше готувати до друку українські версії книг, що виходять на світовому ринку.

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити