Безкоштовна доставка від 1000 грн

FORTNITE Official. Костюми. Колекційне видання

FORTNITE Official. Костюми. Колекційне видання

Є в наявності
360 грн.
450грн.
Артікул: 000170
Розміри: 175мм x 215мм x 19мм
Вага: 680г
Рік: 2020
Вік: 10+
Кількість сторінок: 192
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований

Опис

У цьому колекційному виданні представлені наряди та аксесуари з 1 до 7 сезону Fortnite.

Все вбрання ретельно дібрано у тематичні набори з порадами, як зробити свій вигляд неповторним!

Від веселого і казкового до страшного і величного, — тут знайдеться скін на будь-який смак. Офіційне видання Fortnite від Epic Games познайомить читача з найкращими дизайнами, у тому числі з ексклюзивними концепт-артами та ідеями легендарних гравців. Усередині на читачів також чекають історії, що стоять за походженням цих нарядів, а також усі можливі аксесуари до них.

 

Чому варто придбати:

·         FORTNITE. Костюми - колекційне видання. Що може бути кращим за таке поєднання?!

·         Усі найкрутіші костюми й аксесуари, додані до гри протягом сезонів, згруповано за наборами й описано у цій книжці. 

·         Віддані гравці Fortnite будуть неабияк здивовані деякими фактами про розробку їхніх улюблених костюмів, а також зможуть дізнатися про ті костюми й ігрові предмети, які з’явилися у тих сезонах, що вийшли раніше, ніж гравець приєднався до незмінно епічної «Королівської битви».

·         Що особливого розробники додали до рюкзака Снігового снайпера? Якими міфічними персонажами надихалися створюючи Ангста й Повелителя мавп? На читачів чекають ці та інші унікальні факти із-за лаштунків гри від Epic Games.

 

Що варто знати про Fortnite?

·         Fortnite – комп'ютерна онлайн-гра, створена компанією Epic Games і випущена 2017 року. Майже одразу вона стала міжнародним феноменом і ознакою сучасного покоління. У травні 2020 року кількість зареєстрованих гравців у Fortnite перевищила 350 мільйонів.

·         Того ж року ми стали єдиним офіційним видавництвом книг із Fortnite в Україні й дуже пишаємося цим. Наша мета – радувати гравців у Fortnite незалежно від віку і якнайшвидше готувати до друку українські версії книг, що виходять на світовому ринку.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити