Безкоштовна доставка від 1000 грн

FORTNITE Official. Хронологія 2

FORTNITE Official. Хронологія 2

В наявності
350 грн.
Артікул: 000399
Розміри: 225мм x 295мм x 10мм
Вага: 611г
Рік: 2021
Вік: 10+
Кількість сторінок: 72
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований

Опис

НАЙШАЛЕНІШІ ІСТОРІЇ З ОСТАННІХ СЕЗОНІВ FORTNITE!

А ви знали, що граючи у Fortnite можна виграти $3 мільйони доларів?

Такою була нагорода 16-річного переможця чемпіонату світу Fortnite World Cup!

Про це та багато інших цікавих подій зі світу Fortnite читайте у «FORTNITE Official. Хронологія 2»! Це найновіше видання про «Королівську битву» ваші гравці неодмінно прочитають до останньої крапки!

 

Чому варто придбати:

·         Щедро ілюстрована книжка містить найшаленіші історії останніх сезонів. З моменту падіння велетенського астероїда на початку Глави 2 відбулося чимало змін у світі Fortnite. Нові костюми, переінакшені ландшафти на острові та неочікувані повороти сюжету: все це тільки початок!

·         Офіційна хронологія від Epic Games розповість гравцям про перипетії останніх 12 місяців та про Чемпіонат світу з Fortnite. А цікавим бонусом стане вікторина у кінці книжки, завдяки якій читач перевірить, як добре він знається на улюбленій грі!

То як, готові пережити всі найцікавіші моменти, дізнатися більше про нову главу в улюбленій грі та перевірити, наскільки добре її знаєте?

 

Що варто знати про Fortnite?

·         Fortnite – комп'ютерна онлайн-гра, створена компанією Epic Games і випущена 2017 року. Майже одразу вона стала міжнародним феноменом і ознакою сучасного покоління. У травні 2020 року кількість зареєстрованих гравців у Fortnite перевищила 350 мільйонів.

·         Того ж року ми стали єдиним офіційним видавництвом книг із Fortnite в Україні й дуже пишаємося цим. Наша мета – радувати гравців у Fortnite незалежно від віку і якнайшвидше готувати до друку українські версії книг, що виходять на світовому ринку.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити