Безкоштовна доставка від 1000 грн

FORTNITE Official. Блокнот синій у лінійку

FORTNITE Official. Блокнот синій у лінійку

Є в наявності
100 грн.
Категорії: Навчальні зошити
Артікул: А00007
Розміри: 146мм x 210мм x 5мм
Вага: 110г
Рік: 2020
Кількість сторінок: 80
Палітурка: м'яка

Опис

Цей блокнот із серії ексклюзивних канцтоварів від Epic Games – жаданий об'єкт для кожного, хто грає у FORTNITE. Офіційний FORTNITE Battle Royale блокнот у форматі А5 із яскравою обкладинкою з Вороном і Карбідом створений для тих, хто сильно любить цю гру, що пронеслася планетою наче шторм і стала найбільшим ігровим брендом у світі.

Блокнот стане чудовим самостійним подарунком або ж доповненням до книжкового подарунка, який ви обираєте для дитини.


Чому варто придбати? 

  1. Фанатам «Королівської битви» неодмінно сподобається тримати усі свої записи під обкладинкою з улюбленими костюмами із гри.
  2. Перевагою для дітей стане невелика вага, адже блокноти зручно носити з собою.
  3. Завдяки невеликому формату блокнот можна покласти до будь-якого рюкзака.
  4. Кожна сторінка – у лінійку. Так простіше занотовувати: текст лягає рівно й має охайний і приємний вигляд, а ще це дозволяє застосувати блокнот для навчальних потреб.
  5. Як ви зрозуміли, цей блокнот – крута штука! Він ідеальний для нотаток, навчання, відстеження ігрових перемог, малювання предметів із Fortnite (і не тільки), та всього, що тільки можна собі уявити!

Що варто знати про Fortnite?

Fortnite – комп'ютерна онлайн-гра, створена компанією Epic Games і випущена 2017 року. Майже одразу вона стала міжнародним феноменом і ознакою сучасного покоління. У травні 2020 року кількість зареєстрованих гравців у Fortnite перевищила 350 мільйонів.

Того ж року ми стали єдиним офіційним видавництвом книг із Fortnite в Україні й дуже пишаємося цим. Наша мета – радувати гравців у Fortnite незалежно від віку і якнайшвидше готувати до друку українські версії книг, що виходять на світовому ринку.


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити