Безкоштовна доставка від 1000 грн

FORTNITE Official. Як малювати

FORTNITE Official. Як малювати

Є в наявності
199 грн.
250грн.
Артікул: 000169
Розміри: 210мм x 275мм x 9мм
Вага: 420г
Рік: 2020
Вік: 10+
Кількість сторінок: 102
Палітурка: м'яка
Мова: українська
Папір: офсет

Опис

Бажаєте знати, як намалювати улюблене вбрання, транспортні засоби або зброю з FORTNITE?

У цьому офіційному виданні від Epic Games є підказки, як намалювати чимало популярних нарядів, зброї, будівельних матеріалів та ігрових транспортних засобів, які ви знаєте та любите у Fortnite. Завдяки покроковим схемам дитина легко перейде від схематичного ескізу до детального завершеного малюнка. Незалежно від рівня обізнаності у грі, ця книжка надихне вас взяти олівці та почати малювати.

 

Чому варто придбати:

·         ПОСІБНИК З МАЛЮВАННЯ – надзвичайно крута книжка із покроковими інструкціями, як дитині самостійно намалювати костюми та предмети з улюбленої гри.

·         Базові уроки з перспективи, створення тіней та об'єму перетворюють процес на дуже корисне і цікаве заняття.

·         «FORTNITE Official. Як малювати?» – книжка, яка дозволить вашій дитині відчути себе вправним художником! Прості покрокові інструкції допоможуть намалювати предмети, транспорт і костюми з улюбленої гри!

·         Усе починається з азів: які інструменти потрібні, що таке перспектива і як створюються тіні. А далі переходимо до практики!

·         У цьому офіційному виданні від Epic Games процес створення малюнків показано дуже детально. Ви здивуєтеся, побачивши, як складний костюм чи лама-піньята розкладається на опорний ескіз і декорування. До кожного малюнка є чіткі, розбиті на поступові кроки, інструкції, що допомагають перетворити ескіз на завершену роботу!

Тож ваша дитина не лише навчиться відтворювати на папері улюблені атрибути гри FORTNITE, але й знатиме також, як для схематичного малюнка людини або предмета створити власний дизайн!

 

Видання включає:

·         найвражаючі транспортні засоби гри;

·         16 знакових нарядів;

·         8 видів зброї;

·         покрокові інструкції;

·         поради щодо малювання.

 

Що варто знати про Fortnite?

·         Fortnite – комп'ютерна онлайн-гра, створена компанією Epic Games і випущена 2017 року. Майже одразу вона стала міжнародним феноменом і ознакою сучасного покоління. У травні 2020 року кількість зареєстрованих гравців у Fortnite перевищила 350 мільйонів.

·         Того ж року ми стали єдиним офіційним видавництвом книг із Fortnite в Україні й дуже пишаємося цим. Наша мета – радувати гравців у Fortnite незалежно від віку і якнайшвидше готувати до друку українські версії книг, що виходять на світовому ринку.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити