Безкоштовна доставка від 1000 грн

Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей

Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей

Дональд Рос

Є в наявності
240 грн.
300грн.
Категорії: ДОРОСЛИМ, Дорослі, Нонфікшн, 18+
Артікул: 000228
Розміри: 150мм x 210мм x 15мм
Вага: 355г
Рік: 2021
Кількість сторінок: 160
Палітурка: м'яка
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Дональд Рос
Перекладач: Наталія Сліпенко

Опис

Видання з промовистою назвою «Не читайте цю книжку» навчить вас плануванню та допоможе покращити якість вашого життя. 

Ця книжка буде актуальною для будь-кого: досвідченого митця чи аматора, студента чи професійного дизайнера, власника бізнесу або домогосподарки. Абсолютно кожен знайде для себе дієві поради з управління часом, завдяки яким значно покращить свою продуктивність.

«Не читай цю книжку» – одна з найкращих книг по тайм-менеджменту, в якій ви не зустрінете складних схем планування або порожню інформацію, яку важко втілити в життя. Натомість, автор познайомить читачів з ефективним методом «списку справ для невиконання», який допоможе з легкістю систематизувати всі ваші справи.  

 

Чому варто придбати:

·         Ця книжка навчить вас зосереджуватися на необхідному і відкидати зайве. 

·         У книзі запропоновано метод «списку справ для не виконання», і він насправді дієвий — перевірено командою АРТБУКС!

·         Видання навчить читачів організовувати свій побут та режим дня, аби зробити їхнє життя більш продуктивним.

 

Цікаві факти:

·         Дональд Рос — дизайнер шрифтів, творчий підприємець і лектор у нідерландській Королівській академії мистецтв. Дональд сам запускає проєкти, оскільки йому подобається втілювати в життя нові ідеї. Його головна проблема — занадто багато ідей, і занадто мало часу. Ось чому він придумав метод «списку справ для невиконання» і написав цю книжку.

·         За словами автора основна ідея видання: «Якщо ви працюєте над багатьма ідеями одночасно, з’являється чималий ризик не завершити жодної. Або створити те, що нікому не сподобається. На втілення всіх ідей часу просто не вистачає. А отже, його потрібно розподіляти з розумом».Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Дональд Рос
Дональд
Рос

Дональд Рос — дизайнер шрифтів, творчий підприємець і лектор у нідерландській Королівській академії мистецтв. Дональд сам запускає проєкти, оскільки йому подобається втілювати в життя нові ідеї. Його головна проблема — занадто багато ідей, і занадто мало часу. Ось чому він придумав метод «списку справ для невиконання» і написав книжку про тайм-менеджмент.

Вас також можуть зацікавити