Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей

Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей

Є в наявності
250 грн.
Категорії: Читання, ДОРОСЛИМ, Дорослі, Нонфікшн, 18+
Артікул: 000228
Розміри: 150мм x 210мм x 15мм
Вага: 355г
Рік: 2021
Кількість сторінок: 160
Палітурка: м'яка
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Дональд Рос
Перекладач: Наталія Сліпенко

Опис

Чимало наших ідей залишаються нереалізованими. Чому? «Немає часу!» – перш за все скажете ви, і частково матимете рацію.

Книжка з промовистою назвою «Не читайте цю книжку» розповість, як планувати, щоб якість вашого життя значно покращилась!

Дональд Рос із власного досвіду розповідає про все, що вам давно хотілося довідатись: звички, стиль і спосіб життя, мозкові процеси, побут, час творчих людей. Тож ця книжка буде актуальною для будь-кого — досвідченого митця чи аматора, студента чи професійного дизайнера, власника бізнесу або домогосподарки. Абсолютно КОЖНА людина знайде для себе потрібні ключики до управління своїм часом! Чиста магія!

«Не читай цю книжку» – одна з НАЙКРАЩИХ книг по тайм-менеджменту, в якій ви не зустрінете складних схем планування або порожню інформацію, яку важко втілити у життя. Тільки легка систематизація всіх ваших справ секретним методом «списку справ для невиконання», і ви будете вражені, як все навкруги зміниться!


Чому варто придбати:

  • Книжка наочно пояснює, що в житті часу на все не вистачить. А списки справ насправді часто демонструють ваші наївним уявлення про себе і свої можливості (згадаймо обіцянки, які ви даєте собі на Новий рік або день народження). 
  • Ця книжка навчить вас зосереджуватися на необхідному і відкидати зайве, хоч би як не було шкода це робити — бо ж завжди хочеться вірити, що ми — супергерої, здатні на все у найкоротші терміни.
  • Ви нарешті збагнете, що розпорошуючись на занадто велику кількість ідей, ви лише втратите дорогоцінний час. У книзі запропоновано метод «списку справ для не виконання», і він справді дієвий — перевірено командою АРТБУКС!
  • А ще ви навчитеся організовувати свій побут, режим дня, зустрічі та інше у потрібному вам напрямку!

Це цікаво:

  • Дональд Рос — дизайнер шрифтів, творчий підприємець і лектор у нідерландській Королівській академії мистецтв. Його роботи здебільшого призначені для екранів: це і титри до фільмів, і складні інтерфейси для смартфонів. Дональд сам запускає проєкти, оскільки йому подобається втілювати в життя нові ідеї. Його головна проблема — занадто багато ідей і занадто мало часу. Ось чому він придумав метод «списку справ для невиконання» і написав цю книжку.
  • Основна ідея книжки словами автора: «Якщо ви працюєте над багатьма ідеями одночасно, з’являється чималий ризик не закінчити жодної. Або створити те, що нікому не сподобається. На втілення всіх ідей часу просто не вистачає. А отже, його потрібно розподіляти з розумом».

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити