Безкоштовна доставка від 1000 грн

Управління гнівом: як реагувати на дитячі істерики

Управління гнівом: як реагувати на дитячі істерики

Мадлен Дені

Відсутня
200 грн.
Категорії: ДОРОСЛИМ, Дорослі, Нонфікшн, 18+
Артікул: 000156
Розміри: 150мм x 195мм x 9мм
Вага: 299г
Рік: 2020
Кількість сторінок: 96
Палітурка: м'яка
Мова: українська
Автор: Мадлен Дені
Перекладач: Людмила Дяченко

Опис

Розбираємося з дитячими спалахами гніву правильно!

Під керівництвом всесвітньо відомої психологині Мадлен Дені, батьки, вихователі та всі небайдужі починають по-новому спілкуватися із дітьми. Не припиняти істерики, не карати, а розбирати ситуації та допомагати дитині справлятися зі своїми почуттями.

 

Для чого ми видали книжку «Управління гнівом: як реагувати на дитячі істерики»:

·         Книжка не просто вчить, як налагодити стосунки з дитиною чи справитися з примхами і капризами, але також допомагає пересвідчитися: все добре, у всіх так, я не один хвилююся, моя дитина теж переживає ці емоції.

·         Це справжній гід для батьків! Якщо знати про етапи емоційного розвитку дітей, все стає простішим і зрозумілішим. Розділи побудовані таким чином, щоб батьки могли послідовно спостерігати за змінами відповідно до віку.

·         Мадлен Дені — французький психолог і педагог. Її методики виховання повністю перевернули традиційний підхід до навчання і виховання, адже Мадлен не поспішає лаяти дитину, а закликає для початку встановити, чому малюк вередує.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Мадлен Дені
Мадлен
Дені

Мадлен Дені — французька психологиня, авторка власної методики виховання. Вона розробляє навчальні ігри для дітей та дорослих. Наразі в її творчому доробку близько 200 книг. Кредо Мадлен — «Ми не граємо, щоб навчатися, а навчаємося граючи». 

Вас також можуть зацікавити