Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір «Комікси»

Набір «Комікси»

Є в наявності
1199 грн.
1600грн.
Категорії: Комікси
Артікул: 100095
Розміри: 240мм x 315мм x 45мм
Вага: 2325г
Рік: 2020 - 2021
Вік: 10+
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: кредований

Опис

Якщо ви прагнете зацікавити дитину і заохотити до читання, знайте: комікси справляються із цим завданням на відмінно!

Одразу 4 неймовірні комікси від АРТБУКС для захопливого читання. Комікси – найкращий старт подорожі у світ книжок. Як і належить коміксам, у добірці цих видань багато ілюстрацій і мінімум тексту. Історія розгортається у дитини на очах, що сприяє розвитку фантазії, а короткі ремарки дозволяють потренувати навички читання. 

 

Які книжки війшли до набору:

«Зоряний замок. 1869: Підкорення космосу. Том 1»

«Аліса в Країні Мавп»

«Маленький Принц. Планета вітрів»

«Нічні вогники»

 

Чому варто придбати:

·         Перші у світі комікси про Маленького Принца, яким немає аналогів та які гарантовано оцінять фани. Такого ви точно ще не бачили!

·         Маленького Принца повинна знати кожна дитина! Але читати оригінальний текст дітям молодшого віку складно, тому комікси – найкращий варіант для першого знайомства з феноменом класичної літератури.

·         Фантастичні пригоди у виданні «Аліса в Країні Мавп» змусять дитячу уяву вийти за рамки звичайного.Головна ідея історії: не існує ситуацій, з якими не можна впоратись, а ті герої, що викликають страх на початку, згодом можуть виявитися добрими та відважними.

·         Книга «Зоряний замок. 1869: Підкорення космосу. Том 1», натхнена наукою та мріями, вона гарантовано захопить читачів пригодницьким сюжетом та неймовірними акварельними ілюстраціями.

 

Цікаві факти:

·         «Маленький Принц» – одна з найпопулярніших книжок світу, її було перекладено 220 мовами і діалектами та продано накладом понад 134 мільйони примірників. Це головна книжка у дитячій бібліотеці!

·         Діти зі всього світу збирають власні колекції коміксів про Маленького Принца, й у вимірі фанів жанру це вважається крутезним досягненням!

·         Комікс «Планета вітрів» – перше видання серії, яка налічує 24 томи за кількістю планет, які відвідав Маленький Принц!

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити