Безкоштовна доставка від 1000 грн

Маленький Принц. Планета вітрів

Маленький Принц. Планета вітрів

Гійом Дорісон

Є в наявності
350 грн.
Категорії: Комікси
Артікул: 000219
Розміри: 225мм x 305мм x 10мм
Вага: 570г
Рік: 2021
Вік: 10+
Кількість сторінок: 56
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Гійом Дорісон
Перекладач: Марія Абрамова
Ілюстратор: Діан Файоль, Мебіус

Опис

Занурюйся у довгоочікувані нові пригоди героя шедевра світової класики Антуана де Сент-Екзюпері – Маленького Принца!

Над цим коміксом працювала творча і талановита команда. Її художнім керівником став Дідьє Полі, який вивчився в «школі Діснея», а сценаристом — Гійом Дорісон, володар нагород у світових номінаціях індустрії.

Творців книжки надихнув сюжет французького мультсеріалу, який з 2011 року подивилися вже понад 7 мільйонів глядачів по всьому світу.

 

Чому варто придбати:

·         «Маленький Принц» – одна з найпопулярніших книжок світу, її було перекладено 220 мовами і діалектами та продано накладом понад 134 мільйони примірників. Це головна книжка у дитячій бібліотеці!

·         Маленького Принца повинна знати кожна дитина! Але читати оригінальний текст дітям молодшого віку складно, тому комікси – найкращий варіант для першого знайомства з феноменом класичної літератури.

·         Перші у світі комікси про Маленького Принца, яким немає аналогів та які гарантовано оцінять фани. Такого ви точно ще не бачили!

·         Сюжет вчить знаходити рівновагу у найскладніших ситуаціях та бути відважним, не спиняючись навіть тоді, коли охоплює страх.

·         Головний герой є чудовим прикладом того, як хоробре серце творить дива й перемагає всесвітнє зло.

·         До видання включено дивовижний бонус від фантастичного художника Мебіуса.

 

Цікаві факти:

·         Автор – Гійом Дорісон (псевдонім Ізу), отримав нагороду Animeland за найкращу французьку мангу (комікс у японському стилі) Omega Complex, яку знає весь світ.

·         Мебіус (Жан Жиро), що має талант вибухової сили, – автор костюмів та художник таких легендарних фільмів як «Чужий», «Той, хто біжить по лезу» та «П'ятий елемент».

·         «Планета вітрів» була створена на основі мультсеріалу за оригінальним сценарієм Дельфін Дюбо.

·         Французькі та бельгійські комікси мають назву bande dessinée («мальована стрічка»). Ці країни мають власну мальописну традицію, відмінну від інших країн.

·         Комікс «Планета вітрів» – перше видання серії, яка налічує 24 томи за кількістю планет, які відвідав Маленький Принц!

·         Кожен том створює команда з п’ятьох фахівців: сценарист, кадрувальник, дизайнер персонажів, художник-декоратор та колорист.

·         Діти зі всього світу збирають власні колекції коміксів про Маленького Принца, й у вимірі фанів жанру це вважається крутезним досягненням!Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Гійом Дорісон
Гійом
Дорісон

Гійом «Ізу» Дорісон — головний редактор журналу Game Fan, а з 2006 року — літературний директор Les Humanoïde Associés. У червні 2010-го разом із Дідьє Полі, Жаном-Батистом Осташе та Ксав’є Дорісоном він заснував студію Elyum.

Під псевдонімом «Ізу» Дорісон створив понад 20 коміксів і манги. Так, у 2010 році він отримав нагороду Animeland за найкращу французьку мангу Omega Complex, яку знає весь світ. А вже 2011 року Дорісон підписав контракт із Glénat на створення серії коміксів, які є адаптацією пригод Маленького принца. 

Вас також можуть зацікавити