Зоряний замок. 1869: Підкорення космосу. Том 1

Зоряний замок. 1869: Підкорення космосу. Том 1

Є в наявності
450 грн.
Категорії: Комікси, Читання, Старша школа , 13+
Артікул: 000174
Розміри: 240мм x 315мм x 12мм
Вага: 680г
Рік: 2020
Вік: 10+ років
Кількість сторінок: 64
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Алекс Аліс
Перекладач: Людмила Дяченко

Опис

Фантастична історія, що перехоплює подих!

Світ сповнений дивовижних речей та незбагненних можливостей... І є люди, які шукають шляхи до його висот, до неозорого космосу.

Повітряною кулею Клер Дюлак відправляється до стратосфери на пошуки загадкового джерела енергії, ефіру, та зникає. Геніальний інженер Арчибальд Дюлак, впевнений, що втратив дружину назавжди, але їхній син на ім'я Серафін все ще сподівається на її повернення.

Рік потому вони отримують загадковий лист від невідомого , в якому говориться, що Клер вела судновий журнал. Їх просять приїхати до баварського замку, де на них чекатиме амбітний молодий король, який мріє здійснити політ на кораблі, зарядженому ефіром. Проте в замку на них чатують небезпеки, адже є люди, які ні перед чим не зупиняться, аби завоювати космос.

ХІХ століття. Безстрашні мандрівники, спраглі до нових відкриттів, спрямовують погляд до зірок і мріють підкорити космос!

«Зоряний замок. 1869: Підкорення космосу. Том 1» – це занурення у неймовірний альтернативний всесвіт, створений французьким ілюстратором Алексом Алісом. Сам автор ще з дитинства захоплювався науково-чарівними романами, добою великих відкриттів і стрімкого прогресу цивілізації.

Фантастична історія, що перехоплює подих! Світ сповнений дивовижних речей та незбагненних можливостей... І є люди, які шукають шляхи до його висот, до неозорого космосу. Клер Дюлак відправляється повітряною кулею до стратосфери на пошуки загадкового джерела енергії – ефіру – та зникає.

Чому варто придбати:

  • Для кого ця книжка? Для сміливих мрійників та майбутніх підкорювачів Всесвіту! Тих, хто любить закручений сюжет, хоче отримати візуальну насолоду та цінує круті комікси з нагородами.

  • У «Зоряному замку» є все: переслідування, королівські змови та небезпечні перегони, таємничі зникнення, шпигуни та боротьба за трон. Головний герой, Серафін, рушає у ризиковану подорож на пошуки матері. Чи вдасться йому розв’язати загадки і, зрештою, підкорити космос?!

  • Ця історія для усіх, хто бажає зануритися в атмосферу епохи парових машин, великих наукових відкриттів і на додачу пережити захопливу пригоду!

  • Книга, натхнена наукою та мріями, вона гарантовано захопить читачів пригодницьким сюжетом та неймовірними акварельними ілюстраціями.

Цікаве про автора:

  • Алекс Аліc (справжнє ім'я Alexandre Alice) – французький автор та ілюстратор графічних романів. Народився в 1974 році в невеликому містечку на півдні Франції. У 1997 році закінчив Вищу бізнес-школу в Парижі. Зараз працює у Франції та іноді в США. Багато подорожував по Європі, де і закохався в середньовічні замки. Ця любов лягла в основу його творів.

  • У книзі «Зоряний замок» звертається до Жюля Верна і романтизму XIX століття, створюючи барвистий світ пригод і чудес, який однаково зачаровує і дорослих, і маленьких читачів. Його книги перекладені 15 мовами.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити