Безкоштовна доставка від 1000 грн

Нічні вогники

Нічні вогники

Лорена Альварез

В наявності
400 грн.
Категорії: Комікси
Артікул: 000244
Розміри: 220мм x 295мм x 10мм
Вага: 445г
Рік: 2021
Вік: 7+
Кількість сторінок: 56
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Лорена Альварез
Перекладач: Микита Янюк

Опис

Книжка для дітей із розвиненою уявою та фантазією! Чарівні істоти, вигадливі малюнки героїні та загадкова поціновувачка…

«Нічні вогники» – красива історія про страх, невпевненість і творчість, народжена дивовижною уявою Лорени Альварез.

Щоночі у спальні Сенді з темряви виринають маленькі вогники. Дівчинка ловить їх і створює чарівних істот, з якими бавиться перед сном, а зранку оживлює у вигадливих малюнках. Коли у школі з'являється Морфі – загадкова новенька, – малюнки Сенді вперше знаходять свою поціновувачку... але захоплення талантом швидко переростає у щось лиховісне.

Книжка розрахована на вік від 6 років, коли у дитини відбувається переломний момент. У цьому віці уява та фантазія розвиваються особливо швидко. Діти починають вигадувати уявних друзів, які розуміють їх краще, ніж навіть близькі люди. Дорослішаючи, діти починають вчитися, не без нашої допомоги, справлятися зі своїми страхами. Ця книжка допоможе з ними впоратись якнайкраще!

 

Чому варто придбати:

·         Маленька дівчинка ловить світляків і надає їм нових форм, кольорів та розмірів у своїх картинах. І все це у неї виходить дуже гарно й чарівно. Чудовий приклад любові до своєї творчості!

·         Фантастична візуальна історія, яка запрошує до неймовірних подій, де навіть може бути трошки страшно!

·         Повчальний текст, кмітливість і влучні хитрощі героїні та захоплива історія точно не дадуть відірватися від читання!

·         Для фанатів малювання або просто творчих маленьких особистостей!

·         Книжка допоможе пережити складний момент дорослішання, адже в сюжеті описується те, що може переживати саме ваше дитина.

 

Цікаві факти:

·         Авторка Лорена Альварез народилася і виросла у місті Богота в Колумбії, тому її твір сяє кольорами рідного міста та насичений атмосферою католицької школи, до якої вона ходила в дитинстві.

·         Закінчила Національний університет Колумбії за спеціальністю «Графічний дизайн і мистецтво», відтоді ілюструє дитячі книжки, незалежні видання, рекламу та журнали про моду. З 2008 року Лорена долучилася до лялькового клубу експериментального та візуального мистецтва «La Procesión».

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Лорена Альварез
Лорена
Альварез

Лорена Альварез — колумбійська ілюстраторка та авторка коміксів. Вона народилася і виросла у місті Богота в Колумбії, тому її твір сяє кольорами рідного міста та насичений атмосферою католицької школи, до якої вона ходила в дитинстві. Закінчила Національний університет Колумбії за спеціальністю «Графічний дизайн і мистецтво», відтоді ілюструє дитячі книжки, незалежні видання, рекламу та журнали про моду. З 2008 року Лорена долучилася до лялькового клубу експериментального та візуального мистецтва La Procesión.

Вас також можуть зацікавити