Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із двох книжок Сари Пеннер

Набір із двох книжок Сари Пеннер

Сара Пеннер

Є в наявності
699 грн.
900грн.
Категорії: ДОРОСЛИМ, Дорослі, 18+, Історичний фікшн
Артікул: 100223
Розміри: 220мм x 150мм
Вага: 1000г
Рік: 2023
Кількість сторінок: 408+400
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Сара Пеннер
Перекладач: Альона Крупка

Опис

Два романи, сповнені таємниць, атмосфери старовинного Лондона та буремних почуттів. 


Зникнення аптекарки 

Таємна спільнота жінок. Призабута історія. У повітрі ще відчувається отруйний подих помсти.

Непримітна аптекарська крамниця, захована у глибинах Лондона вісімнадцятого століття, тут обслуговують незвичайну клієнтуру та ще й за некласичними умовами: 

Правило № 1: Ніколи не можна використовувати отруту на шкоду іншій жінці;

Правило № 2: Імена вбивці та її жертви мають бути записані в аптечній реєстровій книжці.

Авторка видання Сара Пеннер майстерно занурює читачів у водночас моторошний і вабливий роман про жінок, які виборювали своє виживання у світі, створеному чоловіками та для чоловіків. Відплата за вчинену кривду була єдиним шляхом на волю з-під гніту, та коли настане час розплати, ніхто не боронитиме жіноцтво так палко і відважно, як інші жінки... 

 

Лондонська спіритична спілка

Нехай доля змилується над тим, хто став ворогом мстивій медіумці!

Рік 1873, вікторіанська доба. У спробах знайти убивцю своєї молодшої сестри, Ленна, попри свій скептицизм, відправляється до відомої спіритуалістки Воделіни д’Аллер. Та пошук відповідей перериває резонансне вбивство, розкрити яке запрошують саме міс д’Аллер. Разом жінки вирушають до Лондонської спіритичної спілки, щоби з’ясувати обставини смерті одного з її членів. Під час розслідування героїні співпрацюють із впливовими представниками спілки, але з часом починають підозрювати, що ті й самі причетні до справи, яку хочуть розплутати.

Чи зможе Ленна подолати свої упередження, щоби розгадати таємницю вбивства сестри? І чи підкажуть духи, як пов’язані її смерть з убивством одного з членів Спілки?

 

Чому варто придбати:

·        Роман «Зникнення аптекарки» став книгою місяця у клубі найкрутішої книжкової амбасадорки Різ Візерспун.

·        «Лондонська спіритична спілка» стала бестселером The New York Times і здобула міжнародне визнання.

·        Оповідь Сари Пеннер досліджує розмиті межі між реальністю та ілюзією і показує, на що здатні жінки, які хочуть помститися.

·        Напружена та сповнена таємниць історія покаже, що іноді людський скептицизм заважає нам розплющити очі й поглянути на правду. 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Сара Пеннер
Сара
Пеннер

Сара Пеннер — авторка міжнародного бестселера «Зникнення аптекарки», який був перекладений 40 мовами світу і за яким телеканал FOX планує зняти драматичний серіал, — пише The New York Times. Роман «Зникнення аптекарки» вийшов у березні 2021 року у видавництві Park Row Books/HarperCollins у США та в одинадцяти країнах світу. Друга й остання книга Пеннер — «Лондонське спіритичне товариство». 

Випускниця Канзаського університету, Сара 13 років працювала у сфері корпоративних фінансів, а зараз повністю віддає себе літературній творчості. Вони з чоловіком живуть у Флориді. У вільний час Сара любить піші прогулянки, біг, йогу та кулінарію. Вона також входить до ради директорів місцевого притулку для тварин «Друзі безпритульних».

Вас також можуть зацікавити