Втеча із занедбаного заводу: Друга місія Боба «Зухвальця» Купера

Втеча із занедбаного заводу: Друга місія Боба «Зухвальця» Купера

Є в наявності
250 грн.
Категорії: Читання, Середня школа, Старша школа
Артікул: Z00003
Розміри: 130мм x 195мм x 10мм
Вага: 211г
Рік: 2021
Вік: 10+
Кількість сторінок: 136
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: THiLO та Юль Адам Петрі
Перекладач: Сергій Стець

Опис

Нова пригода Боба «Зухвальця» Купера! Пригодницький роман для фанів Fortnite, де читач сам обирає сюжет. 

«Готовий до нової місії? Зустрінемось опівночі на нашому місці». Це таємне повідомлення прислав тобі Марселлус, вождь твого клану. Але чому ж він не прийшов? Щось тут не так! Вчасно пірнувши в траву, чуєш за спиною потужний вибух. Пастка! Марселлус ніколи б тебе не зрадив. Значить, з ним щось сталося... Знайди Марселлуса і визволи його з лап ворога! 

Класні фішки зі здобиччю, доступні для завантаження! Щоб отримати предмети, які ти вирішиш узяти з собою в похід, переходь за посиланням із книжки.

 

Чому варто придбати:

·         Спосіб відволікти дитину від компютерної гри є! Ця книжка стовідсотково зацікавить маленьких геймерів, змусить їх вимкнути гаджети і натомість взяти в руки книгу. Здається, це саме той випадок, коли щасливі будуть і діти, і дорослі.

·         Захопливі місії та небезпечні пригоди чекають на кмітливих читачів. У кінці кожного розділу дитина має обрати, як вчинити Куперу. Від цього залежатиме дві речі: те, як розгортатимуться події та з якої сторінки читати далі. Ідеальне рішення, аби дитина читала не з примусу, а з великим задоволенням!

·         Цього разу наш герой отримує повідомлення про зустріч, але у призначеному місці чекає пастка. Попереду таємна рятувальна операція, повна небезпек!

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити