Набір Боба «Зухвальця» Купера

Набір Боба «Зухвальця» Купера

Є в наявності
450 грн.
500грн.
Категорії: Читання, Середня школа
Артікул: Z10001
Розміри: 130мм x 195мм x 30мм
Вага: 440г
Рік: 2021
Вік: 10+
Кількість сторінок: 140 + 136
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: THiLO та Юль Адам Петрі
Перекладач: Сергій Стець

Опис

Для фанів Fortnite! Пригодницька серія, де читач сам обирає сюжет.

До набору включено першу та другу місії Боба «Зухвальця» Купера. Бери участь у битві за Дарк Даґалур та приєднайся до Боба під час втечі із Занедбаного Заводу!

Збирай ресурси, щоб спорудити укриття від ворогів, знаходь корисні предмети, і не забувай про зброю для захисту. Кожне рішення — надзвичайно важливе, адже від нього залежатиме, чи здобудеш ти епічну перемогу!

Класні фішки зі здобиччю, доступні для завантаження! Щоб отримати предмети, які ти вирішиш узяти з собою в похід, переходь за посиланням із книжки.

 

До набору входять:

Битва за Дарк Даґалур: Перша місія Боба «Зухвальця» Купера

Після глобальної катастрофи вціліло тільки 2% від усього людства. Озброївшись однією киркою, ти мусиш пробитися через Дарк Даґалур, але тебе всюди підстерігають ворожі бійці. Що робитимеш? Тут доведеться вмикати голову, адже для виживання тобі потрібне правильне спорядження.

Втеча із занедбаного заводу: Друга місія Боба «Зухвальця» Купера

«Готовий до нової місії? Зустрінемось опівночі на нашому місці». Це таємне повідомлення прислав тобі Марселлус, вождь твого клану. Але чому ж він не прийшов? Щось тут не так! Вчасно пірнувши в траву, чуєш за спиною потужний вибух. Пастка! Марселлус ніколи б тебе не зрадив. Значить, з ним щось сталося... Знайди Марселлуса і визволи його з лап ворога! 

 

Чому варто придбати:

·         Спосіб відволікти дитину від компютерної гри є! Ця книжка стовідсотково зацікавить маленьких геймерів, змусить їх вимкнути гаджети і натомість взяти в руки книгу. Здається, це саме той випадок, коли щасливі будуть і діти, і дорослі.

·         Книжка дуже схожа на відеогру. Така ж інтерактивна і захоплива! Вона неодмінно здивує дитину і додасть щось геть нове до її читацького досвіду.

·         Це історія за мотивами мега популярної гри Fortnite, розвиток подій в якій залежить від читача. Так, так – це не помилка. Саме дитина вирішує, яким чином далі розгортатиметься сюжет. Наприкінці кожного розділу треба обрати дію, від якої залежить, з якої сторінки слід читати далі!

·         Щоб цей досвід ще інтерактивнішим, у книжці є спеціальне посилання для завантаження трофеїв. Вони стануть читачу у пригоді для боротьби за перемогу!

Чесно вам зізнаємось: ми в редакції Артбукс трохи заздримо дітлахам і шкодуємо, що в нашому дитинстві таких книжок не було.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити