Битва за Дарк Даґалур: Перша місія Боба «Зухвальця» Купера

Битва за Дарк Даґалур: Перша місія Боба «Зухвальця» Купера

Є в наявності
250 грн.
Категорії: Читання, Старша школа , 13+
Артікул: Z00001
Розміри: 130мм x 195мм x 11мм
Вага: 220г
Рік: 2020
Вік: 10+
Кількість сторінок: 140
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: THiLO та Юль Адам Петрі
Перекладач: Сергій Стець

Опис

Для фанів Fortnite! Пригодницький роман, де читач сам обирає сюжет.

Як пережити апокаліпсис? Вибір за тобою!

Після глобальної катастрофи вціліло тільки 2% від усього людства. Озброївшись однією киркою, ти мусиш пробитися через Дарк Даґалур, але тебе всюди підстерігають ворожі бійці. Що робитимеш? Тут доведеться вмикати голову, адже для виживання тобі потрібне правильне спорядження. Збирай ресурси, щоб спорудити укриття від ворогів, знаходь корисні предмети, і не забувай про зброю для захисту. Кожне рішення — надзвичайно важливе, адже від нього залежатиме, чи здобудеш ти епічну перемогу!

Класні фішки зі здобиччю, доступні для завантаження! Щоб отримати предмети, які ти вирішиш узяти з собою в похід, переходь за посиланням із книжки.

Чому варто придбати:


  • Книжка дуже схожа на відеогру. Така ж інтерактивна і захоплива! Вона неодмінно здивує дитину і додасть щось геть нове до її читацького досвіду.

  • Це історія за мотивами мега популярної гри Fortnite, розвиток подій в якій залежить від читача. Так, так – це не помилка. Саме дитина вирішує, яким чином далі розгортатиметься сюжет. Наприкінці кожного розділу треба обрати дію, від якої залежить, з якої сторінки слід читати далі!

  • Щоб цей досвід ще інтерактивнішим, у книжці є спеціальне посилання для завантаження трофеїв. Вони стануть читачу у пригоді для боротьби за перемогу!

Чесно вам зізнаємось: ми в редакції Артбукс трохи заздримо дітлахам і шкодуємо, що в нашому дитинстві таких книжок не було.


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити