Безкоштовна доставка від 1000 грн

Битва за Дарк Даґалур: Перша місія Боба «Зухвальця» Купера

Битва за Дарк Даґалур: Перша місія Боба «Зухвальця» Купера

THILO

В наявності
250 грн.
Категорії: Читання, Середня школа
Артікул: Z00001
Розміри: 130мм x 195мм x 11мм
Вага: 220г
Рік: 2020
Вік: 10+
Кількість сторінок: 140
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: THiLO та Юль Адам Петрі
Перекладач: Сергій Стець

Опис

Для фанів Fortnite! Пригодницький роман, де читач сам обирає сюжет.

Як пережити апокаліпсис? Вибір за тобою!

Після глобальної катастрофи вціліло тільки 2% від усього людства. Озброївшись однією киркою, ти мусиш пробитися через Дарк Даґалур, але тебе всюди підстерігають ворожі бійці. Що робитимеш? Тут доведеться вмикати голову, адже для виживання тобі потрібне правильне спорядження. Збирай ресурси, щоб спорудити укриття від ворогів, знаходь корисні предмети, і не забувай про зброю для захисту. Кожне рішення — надзвичайно важливе, адже від нього залежатиме, чи здобудеш ти епічну перемогу!

Класні фішки зі здобиччю, доступні для завантаження! Щоб отримати предмети, які ти вирішиш узяти з собою в похід, переходь за посиланням із книжки.

 

Чому варто придбати:

·         Книжка дуже схожа на відеогру. Така ж інтерактивна і захоплива! Вона неодмінно здивує дитину і додасть щось геть нове до її читацького досвіду.

·         Це історія за мотивами мега популярної гри Fortnite, розвиток подій в якій залежить від читача. Так, так – це не помилка. Саме дитина вирішує, яким чином далі розгортатиметься сюжет. Наприкінці кожного розділу треба обрати дію, від якої залежить, з якої сторінки слід читати далі!

·         Щоб цей досвід ще інтерактивнішим, у книжці є спеціальне посилання для завантаження трофеїв. Вони стануть читачу у пригоді для боротьби за перемогу!

Чесно вам зізнаємось: ми в редакції Артбукс трохи заздримо дітлахам і шкодуємо, що в нашому дитинстві таких книжок не було.

 

Що варто знати про Fortnite?

·         Fortnite – комп'ютерна онлайн-гра, створена компанією Epic Games і випущена 2017 року. Майже одразу вона стала міжнародним феноменом і ознакою сучасного покоління. У травні 2020 року кількість зареєстрованих гравців у Fortnite перевищила 350 мільйонів.

·         Того ж року ми стали єдиним офіційним видавництвом книг із Fortnite в Україні й дуже пишаємося цим. Наша мета – радувати гравців у Fortnite незалежно від віку і якнайшвидше готувати до друку українські версії книг, що виходять на світовому ринку.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
THILO
THILO

THILO — німецький письменник, за фахом журналіст. Упродовж шести років був ведучим культурного шоу на радіо в Мюнстері. У цей період він написав сценічну програму, після чого про нього дізналася програма «Вулиця Сезам». Відтак THILO запросили до майстерні нових авторів передачі в Гамбурзі, і впродовж наступного року він написав 20 сценаріїв для телешоу. Згодом він працював над такими програмами, як-от «Бібі та Тіна», «1, 2 або 3», «Замок Ейнштейна» та «Зіенш тейн».

У 2003 році THILO опублікував свою першу книжку про лицаря, на ім’я Расті Роберт, який одразу полюбився дітям і дорослим. На сьогодні він написав 350 книжок, що перекладені 20-ма мовами.

Вас також можуть зацікавити