Набір «Біллі та монстри»

Набір «Біллі та монстри»

Є в наявності
399 грн.
500грн.
Категорії: Читання, Молодша школа
Артікул: 100166
Розміри: 140мм x 210мм
Рік: 2022
Вік: 6+
Кількість сторінок: 80 + 80
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Занна Девідсон
Перекладач: Микита Янюк
Ілюстратор: Мелані Вільямс

Опис

Кумедні історії для найменших читачів, що допоможуть боротися із дитячими страхами. Бо всім відомо: найкраща зброя проти страху – це сміх!

До набору входять:

Біллі та малі монстри. Монстри у темряві

Біллі вирішує: треба не спати вночі, і тоді моторошні монстри до нього не прийдуть. Аж раптом він чує який тихий писклявий голос, а тоді помічає дивні фіолетові сліди. А ще хтось напав на його бутерброд! І в шафі пахнуть зовсім не його шкарпетки…

Біллі та малі монстри. Монстри у школі

Монстрики дуже раді, що тепер у них є новий друг — можна щодня бешкетувати й більше не боятися, що він їх помітить! Але Біллі щодня ходить до школи, і малечі теж хочеться туди потрапити. Раптом їм вдасться не тільки побачити нову цікаву місцину, а й допомогти Біллі впоратися із головним шкільним забіякою?

Чому варто придбати:

·         Фантазія та творчість: книжки про маленького Біллі та його маленьких монстрів повні фантастичних істот і казкових сюжетів, а це розвиває творчість та фантазію дитини.

·         Занурення у світ читання: хороший сюжет та цікаві персонажі прищеплюють дітям любов до читання, адже завжди цікаво, що відбуватиметься далі.

·         Розвиток мовлення: читання покращує розуміння мови та продуктивне мовлення у дитини.

·         Важливі життєві навички: завдяки цій книжці діти вчаться співпраці, толерантності, дружбі та вмінню знаходити вихід зі складної ситуації.

·         Розвага: читання цієї книжки буде корисним та цікавим заняттям, яке не тільки розважатиме. Час, проведений за цією книжкою, стимулюватиме дітей до дослідження світу.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити