Біллі та малі монстри. Монстри у темряві

Біллі та малі монстри. Монстри у темряві

Є в наявності
250 грн.
Категорії: Читання, Молодша школа
Артікул: 000296
Розміри: 140мм x 210мм
Рік: 2022
Вік: 6+
Кількість сторінок: 80
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Занна Девідсон
Перекладач: Микита Янюк
Ілюстратор: Мелані Вільямс

Опис

Смішна історія для найменших читачів, що допоможе боротися із дитячими страхами. Бо всім відомо: найкраща зброя проти страху – це сміх!

Біллі вирішує: треба не спати вночі, і тоді моторошні монстри до нього не прийдуть. Аж раптом він чує який тихий писклявий голос, а тоді помічає дивні фіолетові сліди. А ще хтось напав на його бутерброд! І в шафі пахнуть зовсім не його шкарпетки…

 

Чому варто придбати:

·         Фантазія та творчість: книжки про маленького Біллі та його маленьких монстрів повні фантастичних істот і казкових сюжетів, а це розвиває творчість та фантазію дитини.

·         Занурення у світ читання: хороший сюжет та цікаві персонажі прищеплюють дітям любов до читання, адже завжди цікаво, що відбуватиметься далі.

·         Розвиток мовлення: читання покращує розуміння мови та продуктивне мовлення у дитини.

·         Важливі життєві навички: завдяки цій книжці діти вчаться співпраці, толерантності, дружбі та вмінню знаходити вихід зі складної ситуації.

·         Розвага: читання цієї книжки буде корисним та цікавим заняттям, яке не тільки розважатиме. Час, проведений за цією книжкою, стимулюватиме дітей до дослідження світу.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити