Що це за орган? Дурнуватий довідник з анатомії твого тіла

Що це за орган? Дурнуватий довідник з анатомії твого тіла

Є в наявності
330 грн.
Категорії: Читання, Молодша школа, Середня школа
Артікул: 000318
Розміри: 140мм x 215мм
Вага: 325г
Вік: 7+
Кількість сторінок: 192
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Енді Ґріффітс
Перекладач: Сергій Стець
Ілюстратор: Террі Дентон

Опис

Про людське тіло написано багато дурні, і ця книжка не виняток!

68 ілюстрованих розділів без жодного правдивого факту розкажуть усе, що тобі хотілося б знати про своє тіло, і не втомлять сухою мовою та науковою достовірністю! 

В Енді Ґріффітса є тіло з 68 робочими частинами. Коли він не пише (руками), він любить читати (очима), думати (мозком), бігати (ногами), плавати (руками й ногами), дихати (носом, трахеєю та легенями), їсти (ротом із зубами, язиком і слиною), перетравлювати їжу (тонкою кишкою, товстою кишкою, жовчним міхуром, підшлунковою залозою, печінкою та селезінкою) і сидіти (на своїй дупі). Це все, що треба знати про Енді Ґріффітса.

У Террі Дентона також є тіло. Воно вище, старше і красивіше за тіло Енді. Це все, що треба знати про Террі Дентона.

 

Чому варто придбати:

·         Енді Ґріффітс та Террі Дентон, автори вашої улюбленої серії про багатоповерховий будинок на дереві, поєднали у своєму фірмовому стилі химерність та абсурд, створивши із цієї суміші книжку про людське тіло, яка змусить реготати навіть найсерйознішого читача!

·         Ти більше не зволікатимеш із відповіддю, коли хтось підійде, тицьне в якусь частину тіла і запитає: «Що це за орган?». 

·         У книжці є і справжні, і вигадані факти, тож завдяки цьому виданню читачі не лише дізнаються усе про будову людського тіла, але й зможуть вдосталь насміятися!

 

Цікавий факт:

·         Письменник Енді Гріффітс та ілюстратор Террі Дентон – автори мультсеріалу «Що з Енді?» та лауреати головної премії австралійської книжкової індустрії 2014 року.

·         Разом вони написали більше десятка захопливих дитячих книг, з якими легко уявляти, винаходити й придумувати.

·         Їх всесвітньо відома серія книг про багатоповерховий будиночок на дереві була видана тиражем понад 4 мільйони примірників і увійшла до списку бестселерів «The New York Times».

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити