Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір «MINECRAFT Комікс Том 1, 2 і 3»

Набір «MINECRAFT Комікс Том 1, 2 і 3»

Сара Ґрейлі

Відсутня
765 грн.
900грн.
Категорії: Комікси, MINECRAFT, Комікси
Артікул: 100221
Розміри: 170мм x 250мм
Вага: 1300г
Рік: 2020–2023
Вік: 10+
Кількість сторінок: 88 + 88 + 88
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований
Автор: Сфе Р. Монстр
Перекладач: Олексій Кондратюк, Микита Янюк
Ілюстратор: Сара Ґрейлі

Опис

Поринь у дивовижний ігровий світ Minecraft завдяки коміксам!

До набору входить три частини гарантованого задоволення від читання. Тут є все: міцна дружба, випробування, запекла боротьба та конфлікти реального світу, з якими набагато легше впоратися, якщо бути командою. Історія про завзятих друзів, які разом пройшли крізь труднощі й здобули величні перемоги.

Тайлер, Еван, Кендес, Тобі та Ґрейс — ватага друзів, відважна команда, яка вже здолала безліч пригод по всьому Верхньому світу. Але тепер, прагнучи нових випробувань, друзі рушають далі! 

 

До набору входять:

MINECRAFT Комікс. Том 1

MINECRAFT. Комікс. Том 2

MINECRAFT. Комікс. Том 3


Чому варто придбати:

·         Це перший офіційний комікс про пригоди у світі Minecraft.

·         Історія розкриває головні цінності: підтримка, щира дружба, та те, що з випробування набагато легше впоратися, якщо бути командою.

·         Комікс із нашої серії MINECRAFT чудово підійде для самостійного читання, а герої історії доведуть: навіть найскладніше випробування, як-от бій з драконом, можна легко пройти, якщо діяти разом!

Цікаві факти:

·         Розробники гри Маркус Перссон та Йенс Бергенстен були включені до 100 найвпливовіших людей планети 2013 року за версією журналу «Time». 

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Minecraft до програми досліджень штучного інтелекту. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва і поезії.

·         У 2018 році Minecraft досягнув 91 мільйона активних гравців та був повторно номінований на звання улюбленої гри. Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Сара Ґрейлі
Сара
Ґрейлі

Сара Ґрейлі — британська художниця-мільтиплікаторка. Вона закінчила Вулвергемптонський університет за спеціальністю «Візуальна комунікація (ілюстрація)». Під час навчання, між 2013 і 2015 роками, вона самостійно видала три невеликі збірки коміксів, а також розпочала роботу над серією вебкоміксів «Наша суперпригода». 

У 2012 році Ґрейлі зі своїм партнером Стефом Пуренінсом створила гурт Sonic The Comic. Останній їхній альбом вийшов 2016 року. 

Першою ж офіційною роботою Ґрейлі став мінісерія коміксів для Oni Press: Rick and Morty: Lil' Poopy Superstar (2016). Також вона була сценаристкою та ілюстраторкою п’яти випусків основної серії коміксів про Ріка і Морті.

Вас також можуть зацікавити