Безкоштовна доставка від 1000 грн

MINECRAFT Комікс. Том 3

MINECRAFT Комікс. Том 3

Сара Ґрейлі

В наявності
300 грн.
Категорії: Комікси, MINECRAFT, Комікси
Артікул: 000364
Розміри: 170мм x 250мм x 13мм
Вага: 430г
Рік: 2023
Вік: 10+
Кількість сторінок: 88
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований
Автор: Сфе Р. Монстр
Перекладач: Микита Янюк
Ілюстратор: Сара Ґрейлі

Опис

ФІНАЛ 3-ТОМНОЇ СЕРІЇ КОМІКСІВ ПО MINECRAFT! 

Кендіс, Еван, Ґрейс, Тобі Й Тайлер продовжують свої мандри Верхнім світом і натрапляють на загадковий зламаний портал. Перемістившись у таємничий і дивовижний куточок Нижнього світу, який вони не бачили раніше, ватага очікує на допомогу від експертки з Нижнього світу — Ґрейс. Проте через нові випробування Ґрейс усвідомлює, що вона не витримує тиску з боку команди! Вони опиняються глибоко у бастіоні й мусять впоратися з найважчим випробуванням… без своєї експертки. Аби здолати незвідане знадобиться уся потуга команди!


Чому варто придбати:

·        Третій офіційний комікс про пригоди у світі Minecraft!

·        Історія розкриває головні цінності: підтримка, щира дружба, та те, що з випробування набагато легше впоратися, якщо бути командою!

·        Історія про вірних друзів, які разом пройшли крізь труднощі й здобули такі потрібні перемоги.

·        Комікс із нашої серії MINECRAFT чудово підійде для самостійного читання, а герої історії доведуть: навіть найскладніше випробування, можна легко пройти, якщо діяти разом! 


Цікаві факти:

·         Розробники гри Маркус Перссон та Йенс Бергенстен були включені до 100 найвпливовіших людей планети 2013 року за версією журналу «Time». 

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Minecraft до програми досліджень штучного інтелекту. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва і поезії.

·         У 2018 році Minecraft досягнув 91 мільйона активних гравців та був повторно номінований на звання улюбленої гри. 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Сара Ґрейлі
Сара
Ґрейлі

Сара Ґрейлі — британська художниця-мільтиплікаторка. Вона закінчила Вулвергемптонський університет за спеціальністю «Візуальна комунікація (ілюстрація)». Під час навчання, між 2013 і 2015 роками, вона самостійно видала три невеликі збірки коміксів, а також розпочала роботу над серією вебкоміксів «Наша суперпригода». 

У 2012 році Ґрейлі зі своїм партнером Стефом Пуренінсом створила гурт Sonic The Comic. Останній їхній альбом вийшов 2016 року. 

Першою ж офіційною роботою Ґрейлі став мінісерія коміксів для Oni Press: Rick and Morty: Lil' Poopy Superstar (2016). Також вона була сценаристкою та ілюстраторкою п’яти випусків основної серії коміксів про Ріка і Морті.

Вас також можуть зацікавити