MINECRAFT Комікс. Том 1

MINECRAFT Комікс. Том 1

Є в наявності
300 грн.
Категорії: Комікси, Читання, MINECRAFT, Молодша школа, Середня школа, Комікси
Артікул: 000150
Розміри: 170мм x 250мм x 12мм
Вага: 440г
Рік: 2020
Вік: 10+
Кількість сторінок: 88
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований
Автор: Сфе Р. Монстр
Перекладач: Олексій Кондратюк
Ілюстратор: Сара Ґрейлі

Опис

Перший графічний роман про дивовижний ігровий світ Minecraft!

Тайлер — звичайнісінький підліток, але після переїзду з рідного містечка його життя різко змінюється. На щастя, у Тайлера є віддані друзі, назавжди об’єднані любов’ю до світу Minecraft! За плечима в Тайлера, Евана, Кендес, Тобі та Ґрейс безліч пригод по всьому Верхньому світу, але тепер вони прагнуть нових випробувань. Вони рушають у вимір Краю на пошуки найскладнішої пригоди — битви з лютим драконом!

 

Чому варто придбати:

·         Перший офіційний комікс про пригоди у світі Minecraft!

·         Тут є все: міцна дружба, випробування, запекла боротьба та конфлікти реального світу, з якими набагато легше впоратися, якщо бути командою!

·         Історія про завзятих друзів, які разом пройшли крізь труднощі й здобули величні перемоги

·         Комікс із нашої серії MINECRAFT чудово підійде для самостійного читання, а герої історії доведуть: навіть найскладніше випробування, як-от бій з драконом, можна легко пройти, якщо діяти разом!

 

Цікаві факти:

·         Розробники гри Маркус Перссон та Йенс Бергенстен були включені до 100 найвпливовіших людей планети 2013 року за версією журналу «Time». 

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Minecraft до програми досліджень штучного інтелекту. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва і поезії.

·         У 2018 році Minecraft досягнув 91 мільйона активних гравців та був повторно номінований на звання улюбленої гри. 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити