Безкоштовна доставка від 1000 грн

MINECRAFT Комікс. Том 1

MINECRAFT Комікс. Том 1

Сара Ґрейлі

Відсутня
240 грн.
300грн.
Категорії: Комікси, MINECRAFT, Комікси
Артікул: 000150
Розміри: 170мм x 250мм x 12мм
Вага: 440г
Рік: 2020
Вік: 10+
Кількість сторінок: 88
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований
Автор: Сфе Р. Монстр
Перекладач: Олексій Кондратюк
Ілюстратор: Сара Ґрейлі

Опис

Перший графічний роман про дивовижний ігровий світ Minecraft!

Тайлер — звичайнісінький підліток, але після переїзду з рідного містечка його життя різко змінюється. На щастя, у Тайлера є віддані друзі, назавжди об’єднані любов’ю до світу Minecraft! За плечима в Тайлера, Евана, Кендес, Тобі та Ґрейс безліч пригод по всьому Верхньому світу, але тепер вони прагнуть нових випробувань. Вони рушають у вимір Краю на пошуки найскладнішої пригоди — битви з лютим драконом!

 

Чому варто придбати:

·         Перший офіційний комікс про пригоди у світі Minecraft!

·         Тут є все: міцна дружба, випробування, запекла боротьба та конфлікти реального світу, з якими набагато легше впоратися, якщо бути командою!

·         Історія про завзятих друзів, які разом пройшли крізь труднощі й здобули величні перемоги

·         Комікс із нашої серії MINECRAFT чудово підійде для самостійного читання, а герої історії доведуть: навіть найскладніше випробування, як-от бій з драконом, можна легко пройти, якщо діяти разом!

 

Цікаві факти:

·         Розробники гри Маркус Перссон та Йенс Бергенстен були включені до 100 найвпливовіших людей планети 2013 року за версією журналу «Time». 

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Minecraft до програми досліджень штучного інтелекту. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва і поезії.

·         У 2018 році Minecraft досягнув 91 мільйона активних гравців та був повторно номінований на звання улюбленої гри. 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Сара Ґрейлі
Сара
Ґрейлі

Сара Ґрейлі — британська художниця-мільтиплікаторка. Вона закінчила Вулвергемптонський університет за спеціальністю «Візуальна комунікація (ілюстрація)». Під час навчання, між 2013 і 2015 роками, вона самостійно видала три невеликі збірки коміксів, а також розпочала роботу над серією вебкоміксів «Наша суперпригода». 

У 2012 році Ґрейлі зі своїм партнером Стефом Пуренінсом створила гурт Sonic The Comic. Останній їхній альбом вийшов 2016 року. 

Першою ж офіційною роботою Ґрейлі став мінісерія коміксів для Oni Press: Rick and Morty: Lil' Poopy Superstar (2016). Також вона була сценаристкою та ілюстраторкою п’яти випусків основної серії коміксів про Ріка і Морті.

Вас також можуть зацікавити