Мій перший віммельбух. Аеропорт

Мій перший віммельбух. Аеропорт

Є в наявності
290 грн.
Категорії: Віммельбухи, Малюкам
Артікул: 000071
Розміри: 260мм x 335мм x 6мм
Вага: 0.35кг
Рік: 2018
Вік: 0-5 років
Кількість сторінок: 10
Мова: Українська
Папір: картон
Автор: Штефан Ломп
Ілюстратор: Штефан Ломп

Опис

Заводь пропелер і пристібайся ременем безпеки — всенький Бруммбург здіймається в повітря. У небі стільки всіляких літальних апаратів! Пасажирський літак та реактивний лайнер, біплан та вертоліт — усі легко піднімаються й оглядають світ згори. А ще ти побачиш цепелін і кулю, наповнену теплим повітрям. Лети за перелітними птахами на південь, однак не забудь зареєструватися на рейс. Небо Бруммбурга кличе до пригод!


Чому варто придбати:

  • Ми, певно, ніколи не стомимося говорити про користь віммельбухів: зір розвивають, увагу тренують, пам’ять покращують, фантазію вмикають, дітей розважають, батькам дають змогу відпочити! Скарб, а не книжка!

  • З «Моїм першим віммельбухом. Аеропорт» вирушайте у подорож всією сім’єю безпечно, не виходячи з дому. На кожному з розворотів детально показано роботу аеропорту. Ось ви на реєстрації. Паспорт не забули?

  • А тепер ви спостерігаєте, як вантажать ваш багаж. Нарешті можна дізнатися, куди ж потрапляє валіза з тієї рухомої чорної стрічки в аеропорті!

Шановні читачі, пристебніть, будь ласка, паски безпеки: «Мій перший віммельбух. Аеропорт» вирушає на злітну смугу, вас чекати?


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити