Зоопарк. Віммельбух-розмальовка

Зоопарк. Віммельбух-розмальовка

В наявності
100 грн.
Категорії: Віммельбухи, ДОЗВІЛЛЯ, Розмальовки, Малюкам
Артікул: 000033
Розміри: 220мм x 220мм x 4мм
Вага: 140г
Рік: 2016
Вік: 3+
Кількість сторінок: 32
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Каролін Гертлер
Ілюстратор: Каролін Гертлер

Опис

Ця весела розмальовка створена за мотивами бестселера «ЗООПАРК! ВІММЕЛЬБУХ ».

Тут так само зібрана велика кількість тварин, птахів і рептилій. І всі вони чекають, коли їх розмалюють. Згадай, якого кольору хвіст павича або смужки у зебри?

 

Чому варто придбати:

·         Віммельбух має особливу місію - захопити увагу навіть найменших дітлахів та створити нові розвивальні пригоди!

·         Велика картонка, яку так приємно та корисно розглядати, і яка так багато може розказати малюку про навколишній світ навіть без тексту. 

·         Ця книжка захоплює увагу найменших дітей, вчить зосереджуватись, сприяє розвитку пам’яті та кругозору. Ну і дає трохи часу на перепочинок втомленій мамі.

·         Згодом, коли малюк підростає, віммельбух набуває нових функцій: на кожному розвороті змальована ситуація, яку можна обговорити з дитиною, розказати безліч різних історій або заохотити малюка описати побачене самотужки.

·         Різноманітність персонажів та подій вражають! Кожного разу можна вигадувати нові сюжети, даючи повну свободу дитячій безмежній фантазії! З цими книгами можливо ВСЕ!

·         А скільки матусь збирають колекції цих книжок! Знаєте чому? ВІММЕЛЬБУХИ сприяють розвитку моторики, уяви, мислення і творчості! Їх рекомендують дитячі психологи як перші книги для малюків.

·         Це ваша можливість перепочити, поки малюки з інтересом гортають яскраві сторінки, які вражають їх деталізованим світом! Безцінний час разом, коли задоволена і мама, і дитина! Саме для цього і існують такі книжки!
Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити