Безкоштовна доставка від 1000 грн

12 місяців з борсуком

12 місяців з борсуком

Романа Рубан

Є в наявності
120 грн.
Категорії: Малюкам, Перші книжки
Артікул: 000025
Розміри: 115мм x 120мм x 25мм
Вага: 215г
Рік: 2016
Вік: 0+
Кількість сторінок: 22
Палітурка: картон
Мова: українська
Папір: картон
Автор: Романа Рубан
Ілюстратор: Романа Рубан

Опис

Друга книга-білінгва “Чорно-білої” серії.

Цього разу малюки разом з борсуком гортають календар та вчать назви місяців англійською мовою. Контрастні малюнки стимулюють зорове сприйняття й особливо помічні для діток у перші місяці життя. Чорно-білі картинки допомагають оченятам розвиватися, а малюкам зосереджуватися на захопливому процесі знайомства з книжкою.

 

Чому варто купити:

·         Можливість вивчення іноземної мови: Для дітей, які вивчають іноземну мову, книги-білінгви можуть бути чудовим інструментом для практикування мовлення та розширення словникового запасу. Крім того, вони можуть розвивати навички читання та розуміння тексту в іноземній мові.

·         Міцні: Картонні книжки міцніші за звичайні паперові, що робить їх ідеальними для маленьких дітей, які ще тільки вчаться правильно поводитися з книжками.

·         Освітні: Книжки можуть допомогти вивчити місяці українською та англійською мовами,  розвинути базові знання та словниковий запас, розповісти дітям про навколишній світ.

·         Портативність: Картонні книжки легкі та зручні для перенесення, що робить їх ідеальними для розваг у дорозі або подорожей.

·         Можливість використання як подарунка: Книжкові подарунки можуть стати гарною ідеєю для дитячих свят, а книжка "12 місяців з борсуком" має святкову тематику та привабливу зовнішність.

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Романа Рубан
Романа
Рубан

Романа Рубан — українська ілюстраторка та книжкова дизайнерка. Вона працювала із багатьма українськими видавництвами, як-от Nebo BookLab Publishing, ArtBooks, Лоція та інші. Її книжки неодноразово потрапляли до списків на номінацію в конкурсі на найкращий книжковий дизайн Книжкового Арсеналу.

Вас також можуть зацікавити