Безкоштовна доставка від 1000 грн

Більше ніж тіло. Ваше тіло — знаряддя, а не прикраса

Більше ніж тіло. Ваше тіло — знаряддя, а не прикраса

Ліндсі та Лексі Кайт

Є в наявності
360 грн.
450
тверда
360 грн.
450
тверда
240 грн.
e-book
320 грн.
аудіокнига
Категорії: ДОРОСЛИМ, Дорослі, Нонфікшн, 18+, E-Books
Артікул: 000402
Розміри: 140мм x 210мм
Вага: 450г
Рік: 2023
Кількість сторінок: 372
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Лексі Кайт, Ліндсі Кайт
Перекладач: Наталія Сліпенко

Опис

Позитивне уявлення про своє тіло — це не віра в те, що ваше тіло гарне, а хороше ставлення до нього незалежно від його вигляду.

Наш одержимий красою світ всіляко просуває ідею, що щастя, здоров’я й те, як ставитимуться до вас люди, залежить від нашої зовнішності. Але сестри-близнючки, докторки Лексі та Ліндсі Кайт, пропонують альтернативне бачення.

У своїй книзі «Більше ніж тіло. Ваше тіло — знаряддя, а не прикраса» авторки діляться потужними практичними порадами, які виходять за рамки «бодипозитиву», детально аналізуючи різноманітні фактори впливу: від медіаспоживання до здоров’я і фітнесу, саморефлексії та співчуття до себе. Сестри Кайт демонструють, наскільки згубним може бути вплив самооб’єктивації на наше повсякденне життя. Це ідеальна книжка для тих, хто хоче змінити своє самосприйняття, але не знає, з чого почати.

 

Чому варто придбати:

·         Книжка допоможе налагодити стосунки зі своїм тілом і сформувати його позитивний образ, а також переосмислити ставлення не лише до власного тіла, а й до зовнішнього вигляду інших людей.

·         Історія, що нею діляться авторки, яскраво демонструє негативні наслідки об’єктивації тіла в суспільстві та її вплив і на дорослих, і на дітей та підлітків.

·         «Більше ніж тіло» цілком може стати посібником для батьків, які хочуть допомогти своїм дітям не зважати на стереотипи та полюбити своє тіло й себе.


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Ліндсі та Лексі Кайт
Ліндсі та Лексі
Кайт

Ліндсі та Лексі Кайт — сестри-близнючки й докторки наук Університету Юти. Під час навчання вони проводили низку медіадосліджень про сприйняття тіла. 2009 року це надихнуло їх на створення організації Beauty Redefined, що нині в онлайн-форматі допомагає тисячам жінок дізнаватися про цінність і потенціал їхнього тіла, розпізнавати об’єктивацію та переосмислювати значення краси в їхньому житті. Дослідження докторок Кайт цитували в численних наукових роботах і книжках, також про них писали в таких провідних ЗМІ, як-от The New York Times, CNBC, The Boston Globe, Slate, Shape, Glamour, Teen Vogue.

Вас також можуть зацікавити