Безкоштовна доставка від 1000 грн

«Винахід Гюго Кабре» та що за ним приховано

«Винахід Гюго Кабре» та що за ним приховано


Що цікавого можна зробити, маючи в руках ляльку та деталі поламаного годинника? Ви здивуєтеся, дізнавшись, як багато неймовірних речей з того вийде. Взяти хоча б автоматонів — людиноподібних роботів, що здатні писати, малювати та навіть співати.

Хоча автоматони перестали виготовляти багато років тому, вони досі в багатьох людей викликають цікавість та захват. Тож не дивно, що ці образи подеколи з’являються у книжках та фільмах. Найвідомішим таким твором можна сміливо назвати «Винахід Гюго Кабре» Браяна Селзніка.

Роман з численними авторськими ілюстраціями, намальованими олівцем та чорнилами, суттєво відрізняється від більшості дитячих книг. Історія про хлопчика Гюго та врятованого ним автоматона не схожа на вигадану, навпаки, вона нагадує детальний запис подій, що колись відбувалися.

З перших сторінок читачі знайомляться з розгубленим хлопчиною, на ім’я Гюго Кабре, що живе в таємній кімнаті на паризькому вокзалі й доглядає за місцевими годинниками. Він краде їжу в ресторанчиках поряд, ворогує з інспектором станції, який постійно намагається зловити хлопця на гарячому, та час від часу цупить деталі в місцевому магазині іграшок. Адже він мріє закінчити справу, розпочату його покійний батьком — відремонтувати антропоморфний механізм, що зветься автоматоном. У ньому, переконаний Гюго, батько залишив послання для сина.

Утім, як би сильно хлопець не намагався привести зламаний механізм до ладу, у нього нічого не виходить. Досить швидко хлопчина усвідомлює: для цього потрібен ключ у формі серця. Без цієї деталі він не змусить автоматон рухатися, навіть якщо полагодить його.

Волею долі він зустрічає Ізабель. Дівчинка, яка стає йому справжньою подругою, може допомогти оживити автоматон, адже носить на шиї той самий ключ у формі серця.

Захоплений цим відкриттям хлопець навіть не підозрює, що послання автоматона криє в собі дещо набагато більше та загадковіше за слова батька. Тепер перед Гюго та Ізабель постає нова загадка, вирішення якої може кардинально перевернути їхній світ. Чи готові діти на такі ризики? Чи настільки велике їхнє бажання розкрити таємницю та знайти відповіді на запитання, яких більшає з кожним їхнім наступним кроком? Дізнатися це можна лише прочитавши книжку.

«Винахід Гюго Кабре» занурить вас у Париж 1931 року, і ви зможете розплутати таємницю автоматона, а згодом, разом із Гюго, пізнаєте перші кроки людини в історії кінематографа. Вас зачарують детальні ілюстрації та подробиці життя й творчості людей тих часів. І, цілком імовірно, ви заново відкриєте для себе дивовижний світ кіно, що нині відіграє значну роль в житті людей.

Влаштовуйтесь зручніше та готуйтеся мріяти, читаючи «Винахід Гюго Кабре» Браяна Селзніка.


Поширити: