Безкоштовна доставка від 1000 грн

Ваше тіло — ваше діло

Ваше тіло — ваше діло

 

Український інтернет дедалі частіше вибухає гучними скандалами щодо зовнішності. І не так важливо, хто опиняється в епіцентрі скандалу — юна донька популярної співачки, поважна директорка музею чи просто дівчина, яка насмілилася оцінити себе на 10 з 10.  Люди навколо неодмінно діляться на два табори — тих, хто підтримує будь-яке тіло, і тих, хто засуджує все, що не є ідеальною картинкою і стандартом.

Останні гострі дискусії, що ледь не перетекли з мережевих коментарів у судові позови, наочно продемонстрували, що до сьогодні в українському суспільстві панує неприйняття чужого тіла та зовнішності, зокрема, жіночої. Люди, в уявленні інших, повинні відповідати певним стандартам краси, тому ідеалу, про який кажуть нам з усіх ЗМІ.

Утім ми, команда АРТБУКС, наголошуємо на тому, що насправді наші щастя, здоров’я та здатність бути коханими не залежать від нашого зовнішнього вигляду. І пропонуємо усім звернутися до книжки докторок наук і сестер-близнючок Лексі та Ліндсі Кайт «Більше ніж тіло. Ваше тіло — знаряддя, а не прикраса».

Об’єктивація свого тіла — не норма. І сестри Кайт радо готові пояснити чому. Також вони пропонують низку практичних порад, які дійсно допоможуть полюбити себе й своє тіло. Ба більше, вони сприятимуть формуванню його позитивного образу у власних очах і зроблять так, щоб самозасудження, співчуття до свого тіла або ж, що гірше, ненависть до нього, не передалися наступним поколінням.

Ця книжка продемонструє, що індустрія краси та моди часом дуже сильно помиляється. Вона дасть відчуття того, що ми цікавіші за наше тіло.

І, окрім цього, «Більше ніж тіло» покаже батькам, що точно не потрібно вбивати в голови своїх дітей, щоб не знищити їхню самооцінку. Сестри Кайт нагадають усім, що об’єктивація тіла має негативні наслідки на всі прошарки суспільства.

Ми видаємо цю книжку, адже самі прагнемо позбутися стереотипів і закликаємо вас це зробити. Ми хочемо, щоб у майбутньому якомога менше і жінок, і чоловіків соромилися своєї ваги, волосся та навіть зросту. І в цьому допоможуть не лише практичні поради сестер-близнючок, а й трекер із корисними завданнями на кожен день.

«Позитивне уявлення про своє тіло означає не віру в те, що ваше тіло виглядає гарно, а хороше ставлення до свого тіла, незалежно від того, як воно виглядає», — підсумовують сестри Кайт.

 


Поширити: