Безкоштовна доставка від 1000 грн

У мою вчительку вселився прибулець!

У мою вчительку вселився прибулець!

Памела Бутчарт

Відсутня
280 грн.
Категорії: Читання, Молодша школа
Артікул: 000207
Розміри: 140мм x 215мм x 17мм
Вага: 299г
Рік: 2021
Вік: 7+
Кількість сторінок: 176
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Памела Бутчарт
Перекладач: Сергій Стець
Ілюстратор: Томас Флінтем

Опис

Під час написання книги жодна вчителька від прибульців не постраждала!

От який рецепт цієї книжки-смішинки:

Беремо звичну дітям локацію, скажімо, школу. Додаємо вчительку, яка раптово починає дивно поводитися і стає до учнів ласкавою. А потім найголовніший інгредієнт: дівчинка, на ім’я Іззі, що повсякчас вигадує неймовірні історії, одна дивовижніша за іншу.

Здогадуєтеся, що буде далі?)

На читачів чекає справжнісінька таємна операція з порятунку школи від нашестя прибульців. Вона гарантовано викличе чимало сміху й ідеально підійде дітям молодшого шкільного віку.

Іззі та її друзі впевнені, що у вчительку вселився прибулець. Час ТІКАТИ!

Памела Бутчарт – шотландська дитяча авторка та викладачка філософії у середній школі.

Вона має ступінь магістра філософії в Університеті Данді та стала викладачкою філософії в Академії Гарріса в Данді. Авторка почала писати дитячі книги після того, як наречений подарував їй книгу про те, як писати для дітей.

 

Чому варто придбати:

·         Ця історія діє, як ліки від поганого настрою, та, як і належить містичним детективам із прибульцями, триматиме інтригу до самісінького кінця.Під час читання діти зроблять чимало несподіваних відкриттів, адже це не просто операція з порятунку школи від якихось злочинців, її рятують від поневолення інопланетними формами життя!

·         Сюжет про міцну дружбу, дитячу фантазію та шкільні пригоди. Він не лише розсмішить читачів, але й на прикладі покаже, що перше враження може бути оманливим.

·         Книга і про дорослих, які за своїми клопотами часто забувають про дітей, і про дітей, уява яких перевертає життя з ніг на голову.

 

Цікаві факти:

·         Памела отримала премію Blue Peter Book Award за найкращу історію 2015 року за продовження цієї історії — «Обід для шпигуна». Серію проілюстрував Томас Флінтем.

·         У 2016 році за книжку «У мою вчительку вселився прибулець!» Бутчарт отримала премію конкурсу Red House Children’s Book Award у категорії «Юні читачі» та стала головною переможницею цього конкурсу.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Памела Бутчарт
Памела
Бутчарт

Памела Бутчарт — шотландська дитяча авторка та викладачка філософії у середній школі.

Вона живе у містечку Данді з чоловіком, маленьким сином і двома класними котами — Бером та Карлосом. Авторка почала писати дитячі книжки після того, як наречений подарував їй книгу про те, як писати для дітей.

Памела має ступінь магістра філософії в Університеті Данді та стала викладачкою філософії в Академії Гарріса в Данді. За словами самої Памели, вона часто розмірковує  над питаннями типу «А звідки мені знати, що я не робот?».

Авторка хоче відкрити розкішний готель для бездомних котів, коли виросте. Мабуть, назве його «Нявотель Люкс».

«У мою вчительку вселився прибулець!» стала першою книжкою про пригоди Іззі та її друзів. Памела отримала премію Blue Peter Book Award за найкращу історію 2015 року за продовження цієї історії — «Обід для шпигуна». Серію проілюстрував Томас Флінтем. У 2016 році за книжку «У мою вчительку вселився прибулець!» Бутчарт отримала премію конкурсу Red House Children’s Book Award у категорії «Юні читачі» та стала головною переможницею цього конкурсу.

Вас також можуть зацікавити