Безкоштовна доставка від 1000 грн

Roblox. Мегадовідник

Roblox. Мегадовідник

Відсутня
350 грн.
Категорії: ROBLOX
Артікул: 000159
Розміри: 220мм x 290мм x 10мм
Вага: 510г
Рік: 2020
Вік: 7+
Кількість сторінок: 68
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Енді Девідсон, Крейг Джеллі

Опис

Вітаємо з поверненням до світу Roblox!

Досліджуй найпопулярніші проєкти, знайомся з талановитими гравцями, переглянь наш крутезний каталог предметів та відшукай приховані скарби — усе це в новому «Мегадовіднику»!

Крім того, тут ти знайдеш ексклюзивні новини від команди Roblox і твоїх улюблених розробників. Те, що треба для справжнього фаната найцікавішої, найбільш захопливої платформи у світі.

 

Чому варто придбати:

·         Мегадовідник для максимального використання потенціалу світу Roblox! Більшість із вас знає, що на цій платформі можна грати в ігри самому, із друзями, а ще створювати їх самотужки! Для цього у книжці є детальне знайомство зі студією Roblox, завдяки якій і створюється уся магія.

·         У цьому офіційному виданні зібрано все, що треба знати мандрівнику найцікавішими іграми всесвіту Roblox! Безліч корисної інформації, порад, підказок та розваг!

·         «Roblox Мегадовідник» – одне видання, в якому зібрано одразу все найцікавіше: популярні проєкти, каталог крутезних предметів та прихованих скарбів і трошки більше.

·         Якщо ваша дитина грає в ігри на платформі Roblox, вона вже знає, які різноманітні й круті вони бувають. Та чи намагався ваш гравець коли-небудь створити власну гру? Ця книжка допоможе ознайомитися з основами Roblox Studio й розпочати розробку своєї найпершої комп’ютерної гри! Ого!

·         На читачів чекає трохи історії платформи, топ найзнаковіших ігор та покрокова інструкція, завдяки якій фанати ігор Roblox зможуть кинути виклик розробникам!

Час здивувати своїх маленьких вундеркіндів!

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити