Червоний, білий та королівський синій Limited edition

Червоний, білий та королівський синій Limited edition

Кейсі Макквістон

Передпродаж
Дата надходження: 15.10.2023
480 грн.
600грн.
Категорії: Читання, ДОРОСЛИМ, Дорослі, Художня література , 18+
Артікул: 000407
Розміри: 220мм x 150мм
Вага: 500г
Рік: 2023
Палітурка: тверда + суперобкладинка
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Кейсі Макквістон
Перекладач: Ілона Віннічук

Опис

Алекс — син президентки Сполучених Штатів Еллен Клермонт-Діаз, американський еквівалент принца. Він, його сестра Джун та онука віцепрезидента Нора — це Тріо Білого дому, найближчий аналог королівської сім’ї. Тож коли Еллен розпочинає передвиборчу кампанію, вона розуміє, що кращих помічників їй годі й шукати. Але коли до таблоїдів потрапляє фото імовірної бійки між Алексом та британським принцом Генрі, якого вважають давнім Алексовим суперником, та ще й на королівському весіллі, ситуація різко ускладнюється. Єдиний спосіб запобігти міжнародному скандалу — вдати, ніби насправді Алекс і Генрі найкращі друзі.

Втім, те, що починалося як інсценування, зрештою переростає в дещо набагато більше і ризикованіше.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Кейсі Макквістон
Кейсі
Макквістон

Кейсі Макквістон мешкають у США, пишуть романи про кохання та є небінарною особою з займенниками «вони/їх». Макквістон переважно пишуть про квір-людей, оскільки хочуть, щоб їхні книжки допомогли таким підліткам не почувати себе ізольованими.

Кейсі Макквістон також зауважують, що на їхнє письмо впливає розлад дефіциту уваги і гіперактивності. За словами Кейсі, письменницька діяльність стала для них способом впоратися із горем після втрати батька у 2014 році й проблемами із психічним здоров’ям у 2015 році.

Крім роману «Червоний, білий та королівський синій», Макквістон також написали три книжки: «One Last Stop», «I Kissed Shara Wheeler», «Bloody, Lovely».

Вас також можуть зацікавити