П'ять велетенських енциклопедій

П'ять велетенських енциклопедій

Є в наявності
1099 грн.
1450грн.
Категорії: Енциклопедії
Артікул: 100180
Розміри: 245мм x 295мм
Рік: 2020-2022
Вік: 5+
Кількість сторінок: 16
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет

Опис

Колекція велетенських енциклопедій для допитливих дослідників! Дізнавайтеся найцікавіші факти та вивчайте світ завдяки гігантським розгорткам з детальними ілюстраціями!

До набору входять:

Велика книга динозаврів

Розгортки цієї книжки покажуть дітям найдовших, найважчих та найстрашніших з усіх створінь — від могутнього брахіозавра до страхітливого тиранозавра. Книга розповість юним дослідникам про розміри, харчування, а головне — про дивовижні особливості кожного зі згаданих тут динозаврів.

Велика книга морських мешканців

Завдяки сторінкам, що розкладаються, можна розглянути приголомшливий підводний світ в усіх подробицях.

Кого тут тільки немає: морські черепахи, небезпечна біла акула і навіть найбільша тварина на Землі – величний синій кит!

Велика книга комах і не тільки

Книжка-путівник по світу комах, що розкриє приголомшливі секрети їхнього життя. В ній зібрані дивовижні факти, що викликають яскравий спектр емоцій у читачів!

Велика книга кораблів

Вітрильні й парові, бойові й вантажні, джонки, дредноути, кліпери… Маленький мореплавець дізнається про них усе! Як називаються основні складові частини різноманітних кораблів, на чому перетинали моря давні мандрівники й бешкетні пірати, які можливості сучасних суден, і все це — з яскравими ілюстраціями!

Велика книга потягів

Відкривай величезні розгортки та дізнавайся цікаві факти про набільші, найдовші та найпотужніші потяги в нашій історії – від шумних парових і дизельних локомотивів до високошвидкісних потягів на електроприводі!

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити