Безкоштовна доставка від 1000 грн

Пригоди Тіммі Тоббсона

Пригоди Тіммі Тоббсона

Єнс І. Ваґнер

Відсутня
595 грн.
660грн.
Категорії: Читання, Молодша школа
Артікул: 100073
Розміри: 190мм x 255мм x 50мм
Вага: 990г
Рік: 2021
Вік: 8+
Кількість сторінок: 160+160
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Єнс І. Ваґнер
Ілюстратор: Сінді Фроліх

Опис

Ласкаво просимо до світу Тіммі Тоббсона, Ліллі та Марвіна!

Розгадайте таємниці, сховані на малюнках, і знайдіть спадщину винахідника та скарби пірата! 

 

До набору входять:

Легенда «Зореплавця»

Розгадайте легенду й відшукайте скарб Лоттерлулу, надзвичайно винахідливого пірата, що витратив чимало зусиль, аби залишити у таємниці його місцезнаходження! Захоплива історія про пошуки скарбів, повна загадок і небезпек.

Спадок винахідника

Всесвітньо відомий винахідник зникає за загадкових обставин, залишаючи за собою підказки до добре прихованої таємниці. У гонці з часом персонажі сподіваються розкрити та зберегти спадщину винахідника, тоді як давній і потужний ворог повертається, він не зупиниться ні перед чим, аби випередити друзів…

 

Чому варто придбати:

·         У кінці книжки знаходяться підказки, які допоможуть розібратися із загадками. Та їх не вдасться просто взяти й прочитати, адже всі вони відзеркалені й тому читачам не обійтися без люстерка! А втім, розв’язку кожного завдання можна знайти у наступному розділі книжки.

·         Автор — виходець Оксфордського університету, який  обожнює найрізноманітнішу художню літературу, від «Шерлока Холмса» до «Зоряних воєн». Здогадуєтеся тепер, чому його книжка пронизана квестами та загадковістю?

 

Цікаві факти:

·         Єнс І. Ваґнер — автор кількох пригодницьких серій для дітей. Його книжки «Легенда «Зореплавця» та «Спадок винахідника» розраховані на читачів середнього шкільного віку, а «Родинна таємниця», «Загублене намисто», «Тінь і золота кімната» — для молодших дітлахів.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Єнс   І. Ваґнер
Єнс
І. Ваґнер

У 1980-х роках Єнс І. Ваґнер був дитиною, що пережила підйом комп'ютерних та відеоігор. Незабаром він виявив, що грає в ігри так часто, як тільки може, іноді від світанку до пізньої ночі. Лише одна книжкова серія під назвою Get a Clue могла відірвати його від екрана комп'ютера. Спостерігаючи за тим, як останніми роками діти все частіше користуються смартфонами, Ваґнер вирішив створити книжкову серію для сучасного молодого покоління, яка б зробила для них те саме, що «Знайди підказку» зробила для нього.

Сага про Тіммі Тоббсона — це його дебют.

Вас також можуть зацікавити