Спадок винахідника

Спадок винахідника

Єнс І. Ваґнер

В наявності
330 грн.
Категорії: Читання, Молодша школа
Артікул: 000243
Розміри: 160мм x 235мм x 17мм
Вага: 490г
Рік: 2021
Вік: 8+
Кількість сторінок: 160
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Єнс І. Ваґнер
Ілюстратор: Х. Х. Ратті

Опис

Історія для серця — виклик для розуму!

Продовження улюбленої історії “Легенда "Зореплавця”!

На дітей чекає нова пригода вже знайомих героїв! Ще захопливіша, ще загадковіша! Будьте впевнені, що дитина зануриться у книжку з головою!

Всесвітньо відомий винахідник зникає за загадкових обставин, залишаючи за собою підказки до добре прихованої таємниці. У гонці з часом персонажі сподіваються розкрити та зберегти спадщину винахідника, тоді як давній і потужний ворог повертається, він не зупиниться ні перед чим, аби випередити друзів…

Розгадайте таємниці, сховані на малюнках, і знайдіть спадщину винахідника разом із маленькими читачами! Коли ви ще зможете відправитись у фантастичні пригоди разом із дитиною? Це чудова нагода стати ще ближче і здобути спільні перемоги!

Чому варто придбати:

·         Пригода поділена на невеликі глави, кожна з яких закінчується головоломкою. Більше 30 загадок, які потрібно розгадати! Оце так ДІЙСНО ПРИГОДА!

·         Її можна розгадати за допомогою підказок, захованих на ілюстраціях. Але якщо пошуки не вдалися, не біда — розгадку можна прочитати на початку наступної глави.

·         Це  історія про дружбу та про бажання досліджувати, розпитувати та вгадувати.

·         Усі три головні герої потребують наполегливості і мужності, щоб досягти успіху, і черпають необхідну силу з дружби.

·         Книжка створена для шукачів незвіданого, таємниць та загадок! Вона розвиває спостережливість, уважність, здатність робити логічні висновки та розглядати різні варіанти розвитку подій!

·         Дослідники отримують неабияке задоволення від результатів розв'язання загадок та відчують свої суперсили!

Для непосидючих винахідників від 8 до 12 років, навіть тих, які не вміють довго фокусувати увагу. Ця книжка зачаровує до читання, ось побачите!

 

Цікаві факти:

·         У цій книжці є загадка, що не стосується історії, і включає тридцять одну ілюстрацію. Підказку шукай на обкладинці, і, коли знайдеш, заходь сюди: www.timmitobbson.com.

·         Деякі речі в фоні картинок (зокрема у Розділі XXIV) натхненні фільмами.

·         Прогулянка занедбаною залізницею натхненна фільмом «Залишся зі мною».

·         Пси в Собачому замку були натхненні оповіданнями про Шерлока Голмса.

 

Про автора:

·         Єнс І. Ваґнер живе з коханою дружиною, дочкою Еммелі Амілією та двома великими рудими котами прямо на узліссі поблизу Франкфурта в Німеччині.

·         Він здобув ступінь магістра в Оксфорді, де з задоволенням учився у Крайст-Черч.

·         Єнс — великий шанувальник усіляких пригодницьких історій: від Індіани Джонса до Джеймса Бонда.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Єнс   І. Ваґнер
Єнс
І. Ваґнер

У 1980-х роках Єнс І. Ваґнер був дитиною, що пережила підйом комп'ютерних та відеоігор. Незабаром він виявив, що грає в ігри так часто, як тільки може, іноді від світанку до пізньої ночі. Лише одна книжкова серія під назвою Get a Clue могла відірвати його від екрана комп'ютера. Спостерігаючи за тим, як останніми роками діти все частіше користуються смартфонами, Ваґнер вирішив створити книжкову серію для сучасного молодого покоління, яка б зробила для них те саме, що «Знайди підказку» зробила для нього.

Сага про Тіммі Тоббсона — це його дебют.

Вас також можуть зацікавити