Безкоштовна доставка від 1000 грн

Пачінко Limited edition

Пачінко Limited edition

Передпродаж
Орієнтовна дата надходження: 26.08.2024 (дата може змінюватись)
480 грн.
600
лімітована
480 грн.
600
лімітована
399 грн.
500
тверда
Категорії: ДОРОСЛИМ, Дорослі, 18+, Історичний фікшн
Артікул: 000487
Розміри: 210мм x 140мм
Вага: 500г
Рік: 2024
Кількість сторінок: 480
Палітурка: лімітована
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Мін Джін Лі
Перекладач: Олександра Гординчук

Опис

Історія рідко буває доброзичливою. Епічна сага Мін Джін Лі розповідає про кілька поколінь незаможної, але гордої родини іммігрантів, які уперто намагаються взяти долю у свої руки.

На початку 1900-х юна Санджа, обожнювана донька рибалки-каліки, закохується у багатого незнайомця, якого зустріла на березі моря. Він обіцяє покласти весь світ їй до ніг, але коли Санджа дізнається, що вагітна і що її коханий уже одружений, вона відмовляється ставати його утриманкою. Натомість дівчина приймає пропозицію шлюбу від м’якосердого хворобливого священника, який прямує до Японії. Рішення Санджі покинути батьківщину й розірвати стосунки з владним батьком її сина покладає початок драматичній сазі, яка відлунює на багато поколінь. 

«Пачінко» — це історія про неприйняття на офіційному та громадському рівнях, яке переживали й досі переживають в Японії японці корейського походження.

Роман Мін Джін Лі став одним із фіналістів National Book Award. Бестселер за версією The New York Times, «Пачінко» входив до списків 10 найкращих книжок року USA Today, BBC та Нью-Йоркської громадської бібліотеки. Він також увійшов до 75 списків найкращих книжок року, включно зі списками від NPR, PBS та CNN.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити