Набір із чотирьох книжок по грі MINECRAFT

Набір із чотирьох книжок по грі MINECRAFT

Відсутня
1099 грн.
1400грн.
Категорії: Читання, MINECRAFT, Середня школа, Читання
Артікул: 100081
Розміри: 145мм x 215мм x 100мм
Вага: 1670г
Рік: 2020-2021
Вік: 10+
Кількість сторінок: 272-288
Палітурка: тверда
Мова: українська

Опис

Як думаєте, чи існує щось, що може відірвати запеклого фаната від гри в Майнкрафт?

Правильно! Підбірка АРТБУКС із чотирьох офіційних романів з цієї легендарної відеогри!

 

До комплекту входять:

«MINECRAFT. Аварія»

Б’янка разом із найкращим другом Лонні потрапляє у жахливу аварію.  Дуже скоро їй доведеться відповісти на безліч складних запитань, а поки нова версія Minecraft з віртуальною реальністю допомагає Бьянці хоч на деякий час забути про лікарняне ліжко. Утім, навіть тут доведеться зіткнутися віч-на-віч із власними страхами і знайти в собі сили побороти їх!

«MINECRAFT. Край»

Двійнята Фін і Мо живуть у таємничому біомі під назвою Край скільки себе пам'ятають. На околиці великого міста вони досліджують стародавні руїни, під пильним наглядом могутнього дракона Краю. У них є все необхідне на борту корабля, який Фін і Мо називають своїм домом, а про світ навколо вони знають усе, що взагалі можна знати про рідний Край... Принаймні, так їм здавалось, поки  не прибули незнайомці з іншого виміру.

«MINECRAFT. Острів»

Прокинувшись на безлюдному острові, герой опинився серед зомбі, криперів, озброєних скелетів, у невідомому йому світі, що складається із пікселів. Щоб вижити, доведеться розраховувати лише на власні сили, витривалість та кмітливість. Але це буде захоплива пригода!

 «MINECRAFT. Втрачені щоденники»

Це третій офіційний роман Майнкрафт і найтаємничіший серед усіх. «MINECRAFT. Втрачені щоденники» – це історія про дітей, які шукають автора загадкового щоденника, але знаходять щось більше. Їм потрібно багато дізнатися про дружбу, сім'ю та втрати. Про чародіїв і архітекторів, про вірність вовків і підступність мобів. Нашим героям буде важко розшифрувати деякі сторінки, але це не зупинить їх у пошуках пригод! Натрапивши на креслення порталу у небезпечне місце під назвою Нижній світ, вони зважаться на ризикований крок...

 

Чому варто придбати:

·         Автор розповість все про тонкощі Майнкрафту. Разом із головним героєм ви дізнаєтеся, з чого почати і як вижити, у вас з'явиться справжній книжковий друг, з яким буде цікаво пізнавати дивовижний світ.

·         Книжка навчить проявляти мужність, витримку, безстрашність і навіть допоможе впоратися із почуттям самотності у дивних і незвичних обставинах.

·         Must have до прочитання для всіх гравців Майнкрафт, адже це офіційний роман від розробників!

·         Дитина зрозуміє, що кожна дія має наслідок і навчиться обмірковувати свої рішення.

·         Перебуваючи на знайомій території, у світі улюбленої гри, дитині легше боротися зі страхами!

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити