Безкоштовна доставка від 1000 грн

MINECRAFT. Край

MINECRAFT. Край

Кетрін М. Валенте

Є в наявності
350 грн.
Категорії: Читання, MINECRAFT, Середня школа, Читання
Артікул: 000186
Розміри: 150мм x 210мм x 25мм
Вага: 400г
Рік: 2020
Вік: 10+
Кількість сторінок: 286
Палітурка: тверда
Папір: офсет
Автор: Кетрінн М. Валенте
Перекладач: Сергій Стець

Опис

Новий офіційний роман Minecraft — це епічна битва за виживання! Коли люди потрапляють у Край, декому з його мешканців доведеться вирішити, який бік обрати... 

Двійнята Фін і Мо живуть у таємничому біомі під назвою Край скільки себе пам'ятають. На околиці великого міста вони досліджують стародавні руїни, під пильним наглядом могутнього дракона Краю. У них є все необхідне на борту корабля, який Фін і Мо називають своїм домом, а про світ навколо вони знають усе, що взагалі можна знати про рідний Край... Принаймні, так їм здавалось, поки  не прибули незнайомці з іншого виміру.

Ці загарбники звуться людьми, і вони прийшли, щоб вкрасти цінні артефакти та здолати дракона. Фін і Мо стають на захист своєї домівки, та зіткнувшись віч-на-віч із людьми, розуміють, що не настільки підготовлені до бою, як думали. Захоплені зненацька, двійнята опиняються у пастці війни між мандрівниками і людьми, яка ставить під загрозу майбутнє їхнього дому.

Minеcraft Original – проєкт одного з найуспішніших ігрових всесвітів!

Запросити цікавих авторів фантастики та фентезі для літературного втілення окремих ігрових локацій біло крутим рішенням!

Кетрінн Валенте дістався The End – найнебезпечніший з ігрових вимірів, де мешкає головний лиходій Майнкрафту – Дракон Краю!

 

Чому варто придбати:

·         Якщо дитина грає в Майнкрафт, то книжка обов'язкова до прочитання, адже це продовження серії офіційних художніх романів по легендарній грі.

·         Книжка навчить проявляти мужність, витримку, безстрашність і навіть допоможе впоратися з почуттям самотності у дивних і незвичайних обставинах.

·         «MINECRAFT. Край» – справжня школа життя. Уроки, які виносить герой, досить універсальні й можуть стати в пригоді кожному з нас у реальному світі.

·         Дитина зрозуміє, що кожна дія має наслідок, і навчиться обмірковувати свої рішення.

·         Перебуваючи на знайомій території, у світі улюбленої гри, дитині легше боротися зі страхами!

 

Цікаве про автора:

·         Кетрінн М. Валенте за свої романи отримала різні нагороди, включно з преміями імені Джеймса Тіптрі, імені Андре Нортон і міфопоетичну премію фентезі. Її романи публікувалися в журналі Clarkesworld, антологіях Salon Fantastique і «Містичні міста», а також у безлічі випусків «Кращого за рік».

·         Зараз Кетрінн живе на острівці біля узбережжя Мена з чоловіком, «двома собаками, двома величезними доброзичливими котами і одним не таким величезним і не таким доброзичливим, п'ятьма курками, червоним акордеоном, незакінченою магістерською дисертацією, повною кімнатою пряжі, прядкою і прихованими мотивами, коморою з джемом і соліннями, цілою полицею народних казок, промисловим ліхтарем, оксфордським словником англійської та цифровою абонентською лінією».

·         Діти отримають гарантоване задоволення. Кетрінн М. Валенте вміє створювати світи, які хочеться розглядати під усіма можливими кутами!Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Кетрін М. Валенте
Кетрін
М. Валенте

Кетрін М. Валенте — авторка бестселерів New York Times та десятків творів наукової фантастики й фентезі, літературна критикиня. Вона написала «Космічну одіссею» та сценарій до серіалу «Казкова країна». Також авторка була номінована на всі нагороди у своїй галузі й вигравала частину з них. 

Перед тим, як стати письменницею, Валенте працювала ворожкою, телемаркетеркою, репетиторкою, бібліотекаркою, офіціанткою, акторкою і барменкою. Свою письменницьку кар’єру вона почала 2004 року, коли опублікувала роман «Лабіринт». Також вона пише вірші: 2008 року вийшла її збірка «Путівник казок, написаних крихкими діалектами». Зараз вона проживає на острові біля узбережжя штату Мен зі своїм партнером, сином і кількома тваринами.


Вас також можуть зацікавити