Набір із трьох енциклопедій DOCs

Набір із трьох енциклопедій DOCs

Є в наявності
765 грн.
900грн.
Категорії: Енциклопедії
Артікул: 100042
Розміри: 245мм x 215мм x 40мм
Вага: 1395г
Рік: 2018-2019
Вік: 5+
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований
Автор: Стефані Леду та Стефан Фраттіні

Опис

Набір із трьох книжок із серії французьких енциклопедій DOCs. 

Ці красиві енциклопедії створені для того, щоб познайомити малюків зі світом дивовижних знань! Яскраві ілюстрації і багато цікавих фактів, розбитих невеличкими блоками ідеально підходять для першого вивчення найзнаковіших винаходів і наукових відкриттів людства. 

 

Які книжки входять до набору:

«Історія життя від великого вибуху до тебе» 

Наша історія розпочалася дуууже давно. Тоді не було ще нічого: ні Землі, ні Сонця, ні Всесвіту. В цій книжці велика пригода життя показана, немов у захопливому документальному фільмі!

«Історія транспорту. Від воза до ракети»

Як відбувався розвиток транспорту від колеса до карет, а згодом і машин, поїздів та космічних ракет? Водою, землею, повітрям — тепер ми подорожуємо всюди. Нумо передивимось усі транспортні засоби?!

«Історія дослідження космосу: Від сонячного годинника до польоту людини на Марс»

Як пояснювали природні явища наші пращури, хто вважав, що Земля – це маленька куля, яка плаває всередині великої? Приготуйтеся до захопливої подорожі крізь час та Всесвіт!

 

Чому варто придбати:

·         Детальні й зрозумілі ілюстрації та багато цікавих фактів, розбитих невеличкими блоками відкривають перші двері у дивовижний світ винаходів людства.

·         Під час випуску французької енциклопедії DOCS «Історія життя», ми зверталися до кандидата біологічних наук з Інституту зоології Національної академії наук України, Павла Васильовича Пучкова, і саме завдяки йому до нашого перекладу втрапив факт про Україну.

·         «Енциклопедія DOCs. Історія транспорту» – це захоплива мандрівка від винайдення колеса до польотів у космос!

·         «Енциклопедія DOCs. Історія дослідження космосу: Від сонячного годинника до польоту людини на Марс» — це захоплива подорож крізь час і Всесвіт, хроніка спостережень і відкриттів!

·         Усі наші енциклопедії потрапляють у дбайливі руки наукових працівників на редакційному етапі. Так ми залишаємося впевненими, що наші маленькі читачі дізнаватимуться не тільки нову інформацію, але й перевірену фахівцями!

·         Дитяча креативність – це те, що хочеться плекати та всіляко підтримувати, адже з неї виростає жага до знань і відкритість до нового. А щоб уява у малят розвивалася, її обов’язково необхідно поповнювати новими цікавинками!

 


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити