Безкоштовна доставка від 1000 грн

Енциклопедія DOCs. Історія життя від великого вибуху до тебе

Енциклопедія DOCs. Історія життя від великого вибуху до тебе

Відсутня
300 грн.
Категорії: Енциклопедії, Енциклопедії
Артікул: 000058
Розміри: 245мм x 215мм x 10мм
Вага: 465г
Рік: 2017
Вік: 5+
Кількість сторінок: 75
Мова: українська
Папір: крейдяний
Автор: Стефані Леду
Ілюстратор: Ю Каролін

Опис

Наша історія розпочалася дуууже давно.

Тоді не було ще нічого: ні Землі, ні Сонця, ні Всесвіту. Аж раптом — 13,7 мільярда років тому — стався потужний вибух. Так з’явився Всесвіт. І почалося! Мине ще чимало часу, доки нашу невеличку планету заселять дрібнюсінькі бактерії, потім з’являться морські створіння, а згодом і наземні: рептилії, рослини, ссавці... і ти! В цій книжці велика пригода життя показана, немов у захопливому документальному фільмі! 

 

Чому варто придбати:

·         Усі наші енциклопедії потрапляють у дбайливі руки наукових працівників на редакційному етапі. Так ми залишаємося впевненими, що наші маленькі читачі дізнаватимуться не тільки нову інформацію, але й перевірену фахівцями!

·         Крім того, співпраця допомагає нам зробити книжки цікавішими! Під час випуску французької енциклопедії DOCS «Історія життя», ми зверталися до кандидата біологічних наук з Інституту зоології Національної академії наук України, Павла Васильовича Пучкова, і саме завдяки йому до нашого перекладу втрапив факт про Україну. Який? Хто забув, швиденько діставайте «Історію життя» з полиць та перечитуйте. Хто ще не бачив, можете писати нам, розкажемо!Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити