Набір трьох книжок про Тіммі Тоббсона

Набір трьох книжок про Тіммі Тоббсона

Єнс І. Ваґнер

Відсутня
840 грн.
990грн.
Категорії: Читання, Молодша школа
Артікул: 100200
Розміри: 160мм x 235мм
Вага: 900г
Рік: 2023
Вік: 8+
Кількість сторінок: 496
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Єнс І. Ваґнер
Перекладач: Анастасія Копівська, Олена Науменко

Опис

Нова добірка пригод Тіммі Тоббсона та його друзів із серії  книжок «Розгадай загадки»!

Кожен новий розділ — нова загадка. Треба бути дуже спостережливими й допитливими, щоб розгадати усі. Це і лабіринти, шифри на малюнках, а також підказки, які можна прочитати лише за допомогою дзеркала. Здається, до таких цікавинок і дорослі не будуть байдужі!

У цих пригодницьких книжах яскраві ілюстрації мають не лише декоративну функцію: на них заховані підказки до загадок, які читач розгадуватиме разом із головними героями! До того ж, у кінці кожного видання міститься добірка цікавих енциклопедичних фактів та практичні завдання.

 

До набору входять:

Легенда «Зореплавця»

Тiммi Тоббсон i його друзi прагнуть розгадати легенду й відшукайти скарб Лоттерлулу: надзвичайно винахідливого пірата, що витратив чимало зусиль, аби залишити у таємниці його місцезнаходження! Але часу обмаль — лише доба.

Спадок винахідника

Всесвітньо відомий винахідник зникає за загадкових обставин, залишаючи за собою підказки до добре прихованої таємниці. У гонці з часом персонажі сподіваються розкрити та зберегти спадщину винахідника, тоді як давній і потужний ворог повертається, він не зупиниться ні перед чим, аби випередити друзів.

Таємниці останнього пірата

На пiщаному днi Карибського моря знайдено затонулий корабель легендарного пiратського флоту. Тiммi, Лiллi й Марвiн отримують дозвiл вiдвiдати мiсце кораблетрощi...

 

Цікавий факт:

·         Єнс І. Ваґнер — автор кількох пригодницьких серій для дітей. Його книжки «Легенда «Зореплавця» та «Спадок винахідника» розраховані на читачів середнього шкільного віку, а «Родинна таємниця», «Загублене намисто», «Тінь і золота кімната» — для молодших дітлахів.

·         Автор — виходець Оксфордського університету, який  обожнює найрізноманітнішу художню літературу, від «Шерлока Холмса» до «Зоряних воєн». Здогадуєтеся тепер, чому його книжка пронизана квестами та загадковістю?Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Єнс   І. Ваґнер
Єнс
І. Ваґнер

У 1980-х роках Єнс І. Ваґнер був дитиною, що пережила підйом комп'ютерних та відеоігор. Незабаром він виявив, що грає в ігри так часто, як тільки може, іноді від світанку до пізньої ночі. Лише одна книжкова серія під назвою Get a Clue могла відірвати його від екрана комп'ютера. Спостерігаючи за тим, як останніми роками діти все частіше користуються смартфонами, Ваґнер вирішив створити книжкову серію для сучасного молодого покоління, яка б зробила для них те саме, що «Знайди підказку» зробила для нього.

Сага про Тіммі Тоббсона — це його дебют.

Вас також можуть зацікавити