Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір з двох енциклопедій DOCs

Набір з двох енциклопедій DOCs

Відсутня
540 грн.
600грн.
Категорії: Енциклопедії, Енциклопедії
Артікул: 100012
Розміри: 245мм x 215мм x 40мм
Вага: 930г
Рік: 2017-2018
Вік: 5+
Мова: українська
Папір: крейдяний
Автор: Стефані Леду та Стефан Фраттіні

Опис

Приготуйтеся до захопливої подорожі крізь час та Всесвіт! Усі відкриття та досягнення в одному наборі французьких енциклопедій! 

Ці красиві енциклопедії створені для того, щоб познайомити малюків зі світом дивовижних знань! Яскраві ілюстрації і багато цікавих фактів, розбитих невеличкими блоками ідеально підходять для першого вивчення найзнаковіших винаходів і наукових відкриттів людства. 

 

До комплекту входять:

 «Історія життя від великого вибуху до тебе» 

Наша історія розпочалася дуууже давно. Тоді не було ще нічого: ні Землі, ні Сонця, ні Всесвіту. В цій книжці велика пригода життя показана, немов у захопливому документальному фільмі!

«Історія дослідження космосу: Від сонячного годинника до польоту людини на Марс»

76 барвистих сторінок для майбутніх астронавтів та космічних туристів! Стислі та водночас змістовні відповіді на безліч цікавих запитань. Що таке ґномон, як пояснювали природні явища наші пращури та хто вважав, що Земля – це маленька куля, яка плаває всередині великої?  

 

Чому варто придбати:

·         Детальні й зрозумілі ілюстрації та багато цікавих фактів, розбитих невеличкими блоками відкривають перші двері у дивовижний світ винаходів людства.

·         Під час випуску французької енциклопедії DOCS «Історія життя», ми зверталися до кандидата біологічних наук з Інституту зоології Національної академії наук України, Павла Васильовича Пучкова, і саме завдяки йому до нашого перекладу втрапив факт про Україну.

·         «Енциклопедія DOCs. Історія дослідження космосу: Від сонячного годинника до польоту людини на Марс» — це захоплива подорож крізь час і Всесвіт, хроніка спостережень і відкриттів!

·         Усі наші енциклопедії потрапляють у дбайливі руки наукових працівників на редакційному етапі. Так ми залишаємося впевненими, що наші маленькі читачі дізнаватимуться не тільки нову інформацію, але й перевірену фахівцями!

·         Дитяча креативність – це те, що хочеться плекати та всіляко підтримувати, адже з неї виростає жага до знань і відкритість до нового. А щоб уява у малят розвивалася, її обов’язково необхідно поповнювати новими цікавинками!

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити