Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір з чотирьох книжок Франсуази Буше

Набір з чотирьох книжок Франсуази Буше

Франсуаза Буше

Відсутня
799 грн.
1000грн.
Категорії: Читання, Середня школа
Артікул: 100031
Розміри: 147мм x 210мм x 50мм
Вага: 1120г
Рік: 2019-2020
Вік: 10+
Палітурка: м'яка
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Франсуаза Буше
Ілюстратор: Франсуаза Буше

Опис

Пристебніться, ми вирушаємо у веселий та цікавезний світ дорослішання!

Врешті-решт, ці дивовижні книжки допоможуть дітям зібрати всі необхідні інгредієнти для порозуміння: рівність, повагу, згуртованість та спільні інтереси.

 

До набору входять:

Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про батьків (чому вони змушують тебе їсти овочі й таке інше)

Напевно, це найсмішніша книжка про стосунки батьків та дітей. Складається вона з відповідей на дуже важливі питання — «Як ти зустрівся із своїми батьками?», «Чому батьки намагаються якомога раніше вкласти тебе спати?», «Від чого залежить настрій твоїх батьків?». Замість серйозних та нудних відповідей — купа веселих малюнків та жартів. Франсуаза Буше не лише відома французька письменниця та художниця. Вона також мама чотирьох дітей і на власному досвіді знає, як важливо підтримувати діалог поколінь. Вона намагається говорити зі своїми юними читачами, як з дорослими, лише у більш простій та гумористичній формі. 

Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про дівчаток і хлопчиків (більше жодних таємниць)

Ми так швидко зростаємо! І з кожним роком запитань до батьків все більшає. Що таке пубертат? Чи правда, що всі наші переваги й вади залежать від особистості, а не від статі? Та як заговорити з отим дивостворінням за сусідньою партою…

Книжка, яка допоможе полюбити книжки навіть тим, хто не любить читати

Книга рецептів, яка навчить тебе ковтати книжки і не гладшати! Замість серйозних та нудних настанов — купа веселих малюнків та жартів. Ну що може бути краще?! Особливо, якщо йдеться про таку корисну справу, як заохочення дитини до читання.  Чарівниця Франсуаза Буше покаже дітям магію книжок, розкаже, якими вони бувають та чому читати їх — корисно та весело!

Книжка, яка нарешті розкаже тобі геть усе про любов

Ласкаво просимо у радісний і чарівний світ любові! У цьому світі все розквітає й надихає, дивує й змушує серце підстрибувати. Втім, іноді кохання не поспішає... до того ж, його не купиш у крамниці, а щоб почуття тривало довго, доведеться докласти зусиль. Як це — бути закоханим? Скільки триває любов? Стільки запитань, та, на щастя, Докторка Лямур із задоволенням розкаже нам геть усе про ЛЮБОВ!

 

Чому варто придбати:

·         Франсуаза Буше не лише відома французька письменниця та художниця. Вона також мама чотирьох дітей і на власному досвіді знає, як важливо навчити їх любити книги.

·         На прикладах авторка доводить, що дрібнички складають вселенське коло щастя, яке наповнює нас неймовірними відчуттями.

·         Нарешті мрія всіх батьків здійсниться і дитину не можна буде відірвати від книг! Перед вами справжній помічник усіх небайдужих мам і тат.

·         Підкаже, як легко і просто подружитися з протилежною статтю, а також, що бути дівчинкою — не краще й не легше, ніж бути хлопчиком, і навпаки.

·         Авторка легко й переконливо пояснює дітям, що перш за все необхідно навчитися любити себе. Кохання не захищає людей від непорозумінь і сварок, а мати з кимось різні смаки чи якісь недоліки — нормально.

·         Поширена проблема:  коли ми сідаємо серйозно поговорити з дітьми, частіше за все вони закриваються та з нетерпінням чекають, коли ми завершимо свій «типу-екстраважливий-монолог». З цієї історію стаються дива! Вона вкладе в голову дитини ці важливі речі, тож стосунки між батьками та дітьми стануть НАБАГАТО тепліші! 

·         На читачів чекає захоплива прогулянка дорогами людської природи. Такого з ними не траплялось раніше! А діти дуже люблять все новеньке!. 

·         Сміятися разом та ставати ближче – наша формула ідеального батьківства! Спробуйте! 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Франсуаза  Буше
Франсуаза
Буше

Франсуаза Буше — французька письменниця та ілюстратор власних книг, які перекладені більш ніж двадцятьма мовами. Навчалася маркетингу в Лондоні і тривалий час працювала в індустрії моди. Мама чотирьох дітей.

Вас також можуть зацікавити