Набір із шести пригод Тіммі Тоббсона

Набір із шести пригод Тіммі Тоббсона

Є в наявності
1250 грн.
1560грн.
Категорії: Читання, Молодша школа, Середня школа
Артікул: 100189
Розміри: 19см x 25.5см x 10см
Вага: 1500г
Рік: 2021-2022
Вік: 6+
Кількість сторінок: 96+96+96+96+160+160
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Б. Вітале, Єнс І. Ваґнер

Опис

Ласкаво просимо до світу Тіммі Тоббсона, Ліллі та Марвіна! На вас чекає одразу 6 неймовірних пригод, сповених таємничих загадок і небезпек!

До набору входять:

Родинна таємниця

Загадкове повідомлення у старовинній книзі змушує Тіммі та його друзів відправитися у неймовірну подорож. Вони мають розгадати таємницю, яка назавжди змінить їхні життя — вони стануть «Юними дослідниками»!

Загублене намисто

Хтось зухвало краде дорогоцінності просто серед білого дня! І немає жодних здогадів, хто це. Але коли зникає родинна реліквія, «Юні дослідники» вирушають на пошуки Крадія-невидимки.

Різдвяне Чудо

Тіммі, Лілі та Марвін сповна насолоджуються зимовими канікулами й раптом знаходять таємничу посилку. Вочевидь, комусь потрібна допомога... й маленьке різдвяне чудо!

Тінь і золота кімната

Тіммі та його друзі протистоять талановитому злочинцеві, відомому як Тінь. На карту поставлено дуже багато — вони мусять повернути найвідоміший з викрадених артефактів усіх часів!

Легенда «Зореплавця»

Розгадайте легенду й відшукайте скарб Лоттерлулу, надзвичайно винахідливого пірата, що витратив чимало зусиль, аби залишити у таємниці його місцезнаходження! Захоплива історія про пошуки скарбів, повна загадок і небезпек.

Спадок винахідника

Всесвітньо відомий винахідник зникає за загадкових обставин, залишаючи за собою підказки до добре прихованої таємниці. У гонці з часом персонажі сподіваються розкрити та зберегти спадщину винахідника, тоді як давній і потужний ворог повертається, він не зупиниться ні перед чим, аби випередити друзів…


Чому варто придбати:

• Це пригодницькі історії з яскравими ілюстраціями, що мають не лише декоративну функцію — на них заховані підказки до загадок, які читач розгадуватиме разом із головними героями.

• У кінці кожного видання міститься добірка цікавих енциклопедичних фактів, а також практичні завдання!

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити