Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із двох коміксів Джо Тодда-Стентона

Набір із двох коміксів Джо Тодда-Стентона

Джо Тодд-Стентон

В наявності
595 грн.
660грн.
Категорії: Комікси
Артікул: 100054
Розміри: 220мм x 295мм x 40мм
Вага: 930г
Рік: 2019
Вік: 5+
Кількість сторінок: 52+54
Палітурка: тверда
Папір: офсет
Автор: Джо Тодд-Стентон
Перекладач: Володимир Чернишенко

Опис

Цілих дві частини родинної саги у коміксах у серії «Магічна колекція Бурокаменів»!

Головних героїв цих історій, маленького хлопчика на ім'я Артур та дівчинку на ім'я Марсі, чекають складні випробування і ризиковані подорожі. Їм доведеться проявити хоробрість і застосувати свої найкращі здібності, щоб врятувати тих, хто їм дорогий...

 

Які видання входять до набору:

«Артур і золота линва»

Музей старожитностей і магічних предметів. Як представникам одного сімейства вдалося зібрати таку вражаючу колекцію? Вас чекає занурення в чарівний світ, в якому живуть могутні боги і міфічні тварини.

Головного героя коміксу, маленького хлопчика на ім'я Артур, чекають складні випробування і ризикована подорож. Йому доведеться виявити справжню мужність, щоб врятувати від загибелі рідне містечко.

«Марсі та загадка Сфінкса»

Довгоочікуване продовження родинної саги, повної пригод, чар та хоробрих учинків. Цього разу ми вирушимо у захопливу подорож до Єгипту разом із Марсі на порятунок її батька, Артура! Дівчинка сумнівається, чи гідна прізвища Бурокамінь: який же з неї відчайдух, якщо вона боїться темряви?!

Та страхові доведеться подивитись просто в обличчя, адже Артур втрапив у справжнісіньку халепу. Чи вдасться Марсі з усім упоратися й розв’язати загадку Сфінкса? Здається, тут не обійдеться без участі древніх єгипетських богів…  


Чому варто придбати:

·         Дітям значно легше читати книжки з великими ілюстраціями та захопливими історіями! Комікси — це книжки для розвитку навичок і звички до тексту, а любов до коміксів згодом трансформується у любов до книжок загалом, бо дитина звикає до процесу читання.

·         Усі без винятку батьки мріють виховати дитину сміливою та впевненою у собі людиною. Але іноді бажання та слів дорослих не достатньо, а от книжка може дати приклад, що надихатиме. Як ось ця історія, в якій головний герой, не дивлячись на свій вік і зріст, зміг врятувати ціле містечко.

·         Дитині не подобається читати?! Все просто — запропонуйте правильну книжку! 

·         АРТБУКС завжди дбає про те, щоб дитина захопилася книгою незалежно від віку! Саме тому ми стали видавати комікси!

·         «Артур і золота линва» просто ідеально підходить для кожної дитини, малечу просто не відірвати від міфологічних пригод родини Бурокаменів.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Джо Тодд-Стентон
Джо
Тодд-Стентон

Джо Тодд-Стентон — британський ілюстратор.  Крім видання власних книг, Джо співпрацює з такими відомими видавництвами, як Oxford University Press, Bloomsbury та Usborne Publishing. Його надихає мультиплікація Хаяо Міядзакі та міфологія.

Вас також можуть зацікавити