Безкоштовна доставка від 1000 грн

Артур і золота линва

Артур і золота линва

Джо Тодд-Стентон

Є в наявності
230 грн.
330грн.
Категорії: Комікси
Артікул: 000079
Розміри: 220мм x 295мм x 10мм
Вага: 445г
Рік: 2018
Вік: 6+
Кількість сторінок: 54
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Джо Тодд-Стентон
Ілюстратор: Джо Тодд-Стентон

Опис

Уявіть собі сховище, де містяться всі найбільші світові скарби і реліквії, від муміфікованих останків древніх монархів до блискучих мечів легендарних воїнів.

Музей старожитностей і магічних предметів. Як представникам одного сімейства вдалося зібрати таку вражаючу колекцію? Вас чекає занурення в чарівний світ, в якому живуть могутні боги і міфічні тварини.

Головного героя коміксу, маленького хлопчика на ім'я Артур, чекають складні випробування і ризикована подорож. Йому доведеться виявити справжню мужність, щоб врятувати від загибелі рідне містечко.

 

Чому варто придбати:

·         Події та герої коміксу засновані на персонажах скандинавської міфології. Таким чином дитина зможе збагатити свій кругозір і точно знатиме, що Тор та Локі – це не персонажі світу Марвел, а насамперед герої скандинавського фольклору.

·         Дітям значно легше читати книжки з великими ілюстраціями та захопливими історіями! Комікси — це книжки для розвитку навичок і звички до тексту, а любов до коміксів згодом трансформується у любов до книжок загалом, бо дитина звикає до процесу читання.

·         «Артур і золота линва» просто ідеально підходить для кожної дитини, малечу просто не відірвати від міфологічних пригод родини Бурокаменів.

·         Усі без винятку батьки мріють виховати дитину сміливою та впевненою у собі людиною. Але іноді бажання та слів дорослих не достатньо, а от книжка може дати приклад, що надихатиме. Як ось ця історія, в якій головний герой, не дивлячись на свій вік і зріст, зміг врятувати ціле містечко.

Юним відчайдухам буде неймовірно цікаво поринути у пригоди разом із Артуром!

Дитині не подобається читати?! Все просто — запропонуйте правильну книжку! 

АРТБУКС завжди дбає про те, щоб дитина захопилася книгою незалежно від віку! Саме тому ми стали видавати комікси!

Досить зволікати, вперед дивувати свою дитину!

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Джо Тодд-Стентон
Джо
Тодд-Стентон

Джо Тодд-Стентон — британський ілюстратор.  Крім видання власних книг, Джо співпрацює з такими відомими видавництвами, як Oxford University Press, Bloomsbury та Usborne Publishing. Його надихає мультиплікація Хаяо Міядзакі та міфологія.

Вас також можуть зацікавити