Набір із 8 книжок з гігантськими розгортками

Набір із 8 книжок з гігантськими розгортками

Відсутня
2400 грн.
Категорії: Енциклопедії
Артікул: 100179
Розміри: 245мм x 295мм
Вага: 3500кг
Вік: 5+
Кількість сторінок: 16
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет

Опис

Найбільша колекція велетенських книжок для справжніх дослідників!

Вивчайте світ завдяки гігантським розгорткам та дізнавайтеся найцікавіші факти з історії створенння транспорту, дослідження космосу та функціонування тіла людини. Вперед до знань разом з дивовижними енциклопедіями АРТБУКС!


До набору входять:

Велика книга зірок і планет

Кажуть, зірки мають безліч таємниць... Завдяки цій чудовій книжці ми дізнаємось їх усі! Розглядайте велетенські розгортки, вивчаючи дива космосу — від Сонця та планет у нашій Сонячній системі, до масивних зірок, безмежних галактик і ще багато чого іншого.

Велика книга комах і не тільки

Книжка-путівник по світу комах, що розкриє приголомшливі секрети їхнього життя! В ній зібрані ДИВОВИЖНІ факти, що викликають яскравий спектр емоцій у читачів. А величезні розвороти цієї книги справлять незабутнє враження як на дітей, так і на дорослих!

Велика книга тварин

Тварини – одна з перших тем, якою малюки починають цікавитися. З кожним днем їм хочеться дізнаватися все більше і більше цікавих фактів про світ тварин. Величезні розвороти цієї книги справляють незабутнє враження на маленьких дослідників. Вони легко запам'ятовують цікаві та важливі факти, а потім дивують бабусь, дідусів і друзів своєю ерудицією.

Велика книга морських мешканців

Відкрий для себе світ неймовірних морських істот! Дивовижна серія перших енциклопедій з величезними розгортками. Завдяки сторінкам, що розкладаються, можна розглянути приголомшливий підводний світ в усіх подробицях. Кого тут тільки немає: морські черепахи, небезпечна біла акула і навіть найбільша тварина на Землі – величний синій кит.

Велика книга кораблів

Книжка із велетенськими розгортками, що розповість історію кораблебудування — від вітрильників давніх єгиптян до найсучасніших лайнерів! Вітрильні й парові, бойові й вантажні, джонки, дредноути, кліпери… Маленький мореплавець дізнається про них усе! Як називаються основні складові частини різноманітних кораблів, на чому перетинали моря давні мандрівники й бешкетні пірати, які можливості сучасних суден, і все це — з яскравими ілюстраціями!

Велика книга потягів

Відкривай величезні розгортки та дізнавайся цікаві факти про набільші, найдовші та найпотужніші потяги в нашій історії – від шумних парових і дизельних локомотивів до високошвидкісних потягів на електроприводі!

Велика книга про тіло  

Наскільки добре ти знаєш своє тіло? Пограймо в гру! Яка половина серця сильніша: ліва чи права? Як працює наш зір? Скільки днів організм перетравлюватиме важку їжу? Завдяки цій книжці можна дізнатися багато корисного про дивовижно складний та злагоджений механізм — тіло людини!

Велика книга динозаврів

Нумо знайомитись зі світом прадавніх створінь! Ми зможемо усе гарненько роздивитися завдяки 4 велетенським розгорткам. Динозаври були найбільшими з живих істот, що ходили по нашій планеті. Хтось був завдовжки із цілий басейн, а в когось лише самі крила були вищими за двоповерховий автобус.

 

Чому варто придбати:

·         Завдяки сторінкам, що розкладаються, можна розглянути приголомшливі світи в усіх подробицях.

·         Гігантські розвороти кожної книги справляють незабутнє враження на маленьких дослідників.

·         Діти легко запам'ятовують цікаві та важливі факти, а потім дивують бабусь, дідусів і друзів своєю ерудицією. А деякі факти здивують навіть дорослих! 

·         Вражаючі ілюстрації нікого не залишать байдужими. Продумана подача інформації познайомить дитину з чудовим світом нових знань, якими вона пишатиметься!Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити